Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Spalis
    2018     
Trakų rajono mokiniai – tarptautinio festivalio Lenkijoje nugalėtojai
2018-07-10

Liepos 3–8 d. Naujajame Sonče (Lenkija) vykusiame XV tarptautiniame vaikų dainų festivalyje „Vieversėlis“ (lenk. „Skowroneczek“) Dominykas Vitkevičius tapo laureatu.


 

Trakų kraštui atstovavęs Vytauto Didžiojo gimnazijos 1 gimnazijos klasės mokinys laimėjo trečią vietą. Jaunuolis taip pat gavo specialų festivalio vaikų komisijos įvertinimą. Dominyką konkursui paruošė muzikos mokytoja metodininkė Rima Giedrienė.

Aštuonmetė dalyvė iš Trakų rajono Gabriela Klebeko pateko į finalą ir tapo festivalio finalo diplomante. Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinės mokyklos 2 klasės mokinę festivaliui paruošė muzikos mokytoja metodininkė Lilija Kieras. Finalinį koncertą transliavo Lenkijos nacionalinė televizija.

Vizito Naujajame Sonče metu mokiniai susipažino su dalyviais iš įvairių šalių, turėjo daug įdomių bei įtraukiančių muzikinių užsiėmimų, vokalo pamokų. Dalyviams buvo suplanuotos pažintinės ekskursijos ir susitikimai su miesto prezidentu Rišardu Novak. Rajono atstovus lydėjo ir jais rūpinosi mokytoja L.Kieras.

Iš tarptautinio festivalio grįžę atstovai dėkojo Trakų rajono savivaldybei už suteiktą galimybę reprezentuoti Trakų kraštą. Kupini įspūdžių rajono mokiniai dalijosi įgyta nauja patirtimi ir pozityvia nuotaika.

Dominyką ir Gabrielę pasveikino savivaldybės mero pavaduotoja Marija Puč. Sveikindama pavaduotoja sakė: „Savivaldybės miesto partnerio organizuotame tarptautiniame festivalyje, reprezentuodami Trakų kraštą, parodėte gerą rezultatą, net laimėjote konkursą ir į Trakus grįžote su apdovanojimais. Didžiuojuosi jumis. Esate jauni, gražūs ir talentingi. Turite gražius balsus ir žinau, jog dedate daug pastangų ir darbo, kad pasiektumėte gerų rezultatų. Ačiū mokytojoms, kurios veda jus šiuo keliu, moko, dalija patarimus ir kartu su jumis išgyvena kiekvieną jūsų pasirodymą scenoje. Sveikinu ir linkiu sėkmės dainavime. Taip pat linkiu gerų atostogų bei ateinančių naujų mokslo metų.“

Primename, kad į XV tarptautinį vaikų dainų festivalį „Vieversėlis“ mokiniai vyko Trakų rajono savivaldybės miesto partnerio Naujojo Sončo prezidento R. Novak kvietimu.
 

Aliona Urban
Trakų rajono savivaldybės mero patarėja

komentarų nėra
Jūsų komentaras
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

Trakų rajono savivaldybės merė

Edita Rudelienė