Į pradžią

Trakų rajono savivaldybės administracija, Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Vytauto g. 33, LT- 21106 Trakai,
tel. (8 528) 51 527, faks. (8 528) 53 140, el.paštas
info@trakai.lt.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 181626536

Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliesiems
Savivaldybė

Svarbūs dokumentai
Nuotraukos

 

 

 

 

 

 
 
 

 

 
Gyventojams
Verslininkams
Nevyr. organizacijos
Lietuvos vaikai kūrė antkaklius svajonių šuniukams
2017-03-16  

Trakų viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus neformalaus ugdymo būrelio „Kūrybiškumo saviraiškos studija“ nariai dalyvavo respublikiniame konkurse „Antkaklis svajonių šuniukui“, kurį paskelbė Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras.

Antkaklius vaikai nuspalvino vaivorykštės spalvomis ir dekoravo smulkiais karpiniais bei ornamentais. Vidinę antkaklio dalį vaikai papuošė užrašu. Šis simbolinis draugystės antkaklis yra skirtas auksaspalvei retriverei Gojai, su kuria vaikai susipažino socialinio projekto „Skaitymas su šunimi“ metu.

Antkaklis-milžinas, skirtas Gojai, pelnė daugiausiai komisijos ir žiūrovų simpatijų, buvo pripažintas geriausiu ir užėmė 1 vietą kaip komandinis darbas.

Maloniai kviečiame į Trakų viešąją biblioteką, kurioje kovo 18 dieną bus eksponuojami „Kūrybiškumo saviraiškos studijos“ narių pagaminti antkakliai. Čia jūs pamatysite ir dalį geriausių darbų iš Vilniaus LITEXPO parodų rūmų.

Parodą pristatysime dalyvaujant pačiai Gojai, kuri atvyks į „Skaitymų su šunimi“ pristatymą 12 val., o nuo kovo 20 dienos su ekspozicija galėsite susipažinti Trakų viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus erdvėse (Birutės g. 44, Trakai).
 

Edita Loiba
Trakų viešosios bibliotekos vyr. metodininkė

Neformalaus ugdymo būrelio „Kūrybiškumo saviraiškos studija“ nariai dalyvavo respublikiniame konkurse „Antkaklis svajonių šuniukui“.
 
 
 
 
 
 

 
  Spausdinti  
komentarų nėra
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
Rajonas
Naujienų prenumerata
Renginių kalendorius


 

 
 
 

 
 
 
 
 
 

 

 

© Trakai. Visos teisės saugomos. El. paštas: info@trakai.lt Kopijuoti ir platinti www.trakai.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama
Informacija interesantams teikiama telefonais (8 528) 55 487 ir (8 528) 51 527. Dėl netikslumų svetainėje skambinti telefonu (8 528) 53 177.
Svetainę sukūrė Idamas. Panaudotas SmartWeb