Į pradžią

Trakų rajono savivaldybės administracija, Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Vytauto g. 33, LT- 21106 Trakai,
tel. (8 528) 51 527, faks. (8 528) 53 140, el.paštas
info@trakai.lt.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 181626536

Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliesiems
Savivaldybė

Svarbūs dokumentai
Nuotraukos

 

 

 

 

 

 
 
 

 

 
Gyventojams
Verslininkams
Nevyr. organizacijos
Pirmą Trakų trijų gatvių rekonstrukcijos etapą numatyta baigti dar šiemet
2017-03-20  

Rajono savivaldybėje surengtas pasitarimas su Trakų trijų gatvių – Aukštadvario, Gedimino ir Vilniaus – rekonstrukcijos darbų rangovo bei kitų šiame projekte dalyvaujančių įmonių atstovais.

Pasitarime dalyvavo rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė, administracijos direktorius Darius Kvedaravičius, Statybos, ūkio plėtros ir turto valdymo skyriaus vedėjas Romualdas Zviagin, Trakų seniūnas Kęstutis Vilkauskas.

Buvo aptarta gatvių rekonstrukcijos eiga, artimiausi planai - kaip organizuoti statybos ir remonto darbus, kad būtų išvengta didelių eismo trikdžių. Buvo kalbama, ką dar galima tobulinti, kad projektas būtų įgyvendintas sklandžiai ir kaip įmanoma sparčiai. Šiuo metu statybininkai dirba Vilniaus gatvėje, bene intensyviausios apkrovos – rekonstruojamame automobilių žiede ties Trakų autobusų stotimi.

Nepaisant to, kad darbai vyksta nenutrūkus įprastam susisiekimui keliomis kryptimis, neuždarius miesto, dar šiemet ketinama baigti svarbiausius darbus Vilniaus gatvėje bei automobilių žiedo ties autobusų stotimi rekonstrukciją.

„Esame dėkingi gyventojams už supratingumą dėl nepatogumų, susijusių su vykstančiais statybų darbais. Ir savivaldybė, ir juos vykdantis rangovas iš anksto informuos gyventojus apie vienus ar kitus darbus, kurie gali sukelti eismo keblumų. Šis projektas labai svarbus mums visiems, tad prašau šiek tiek kantrybės, kad jau visai netrukus galėtume džiaugtis geresne infrastruktūra“, – sakė merė E. Rudelienė.

Rajono savivaldybė šio projekto rangos darbų sutartį su bendrove „Lemminkainen“ pasirašė praėjusių metų spalį. Tai vienas svarbiausių pastarojo meto rajono investicinių projektų. Jam įgyvendinti yra numatyta apie 3 mln. eurų.

Pagal projektą yra numatyta esamą eismo žiedą prie Trakų autobusų stoties pakeisti vadinamuoju turbo žiedu, bus įrengti du nauji žiedai: Gedimino gatvėje bei ties Aukštadvario-Plomėnų gatvių sankryža. Rekonstruotose gatvėse bus pakeista danga, šaligatviai, nutiesti dviračių takai, įrengta lietaus nuotekų tinklai, apšvietimas. Įgyvendinus šį projektą, pagerės eismo sąlygos, jos taps saugesnės, patogesnės, pagerės kelių infrastruktūra bei gyvenamosios aplinkos kokybė.

Projektą planuojama įgyvendinti per dvejus metus.
 

Trakų rajono savivaldybės informacija

Rajono savivaldybėje vyksusiame pasitarime buvo aptarti Trakų trijų gatvių – Aukštadvario, Gedimino ir Vilniaus – rekonstrukcijos darbai. Sigitos Nemeikaitės nuotr.
 
 
 
 

 
  Spausdinti  
komentarų nėra
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
Rajonas
Naujienų prenumerata
Renginių kalendorius


 

 
 
 

 
 
 
 
 
 

 

 

© Trakai. Visos teisės saugomos. El. paštas: info@trakai.lt Kopijuoti ir platinti www.trakai.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama
Informacija interesantams teikiama telefonais (8 528) 55 487 ir (8 528) 51 527. Dėl netikslumų svetainėje skambinti telefonu (8 528) 53 177.
Svetainę sukūrė Idamas. Panaudotas SmartWeb