Trakų rajono savivaldybė - Naujienos: Trakų patirtis sudomino Šanchajų

Trakų rajono

savivaldybė

Trakų rajono savivaldybės merė

Edita Rudelienė

Strateginiai planai

Naujienų prenumerata

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
Rugsėjis
    2017     

Nevyriausybinės org.

Neformalus jaunimas

Trakų patirtis sudomino Šanchajų
2017-09-12

Rajono savivaldybėje viešėjo didžiausio Kinijos miesto Šanchajaus miesto savivaldybės delegacija, kurią sudarė miestų bei kaimo plėtros, valdymo, statybų, mokslo bei technologijų specialistai.


Šio vizito tikslas – net ik susipažinti su Trakų rajono savivaldybės veikla, bet ir įsigilinti į verslo investicijų, kultūrinio bendradarbiavimo galimybes.

Svečių delegaciją pasveikino rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė, pakvietusi bendrai padiskutuoti, pasidalinti patirtimi. Rajono savivaldybės struktūrą, veiklą, svarbiausius teritorijų planavimo dokumentus, turizmo infrastruktūrą, įdomiausias lankytinas vietas pristatė rajono savivaldybės direktorius Darius Kvedaravičius, Architektūros skyriaus vedėjas Povilas Montvila.

Kinų delegaciją domino rekreacinių zonų planavimas ir įrengimas, kultūros paveldo apsauga ir aktualizavimo praktika, mažo miesto planavimo ir plėtros ypatumai. Svečiai gyvai nagrinėjo Trakų patirtį bei iššūkius, uždavė nemažai juos dominančių klausimų. Po diskusijų buvo užsiminta ir apie ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes.

Šanchajaus miesto savivaldybės atstovų delegacija atvyko į Lietuvą, gegužės pabaigoje ambasadorės Kinijoje Inos Marčiulionytės paraginti aplankyti mūsų šalį. Ambasadorė ragino Šanchajaus verslininkus investuoti Lietuvoje, o šį mėnesį jiems atvykus, buvo žvalgomos galimybės bendradarbiauti įvairiose – tiek verslo, tiek kultūros srityse. Tarp dominančių būsimų ryšių atsidūrė ir Trakų miestas bei savivaldybė.
 

Trakų rajono savivaldybės informacija

Šanchajaus miesto savivaldybės delegacija su rajono vadovais ir savivaldybės darbuotojais. Sigitos Nemeikaitės nuotr.

 

komentarų nėra
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam