Trakų rajono savivaldybė - Trakų seniūnaitijos

Trakų rajono

savivaldybė

Trakų rajono savivaldybės merė

Edita Rudelienė

Strateginiai planai

Naujienų prenumerata

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
Lapkritis
    2017     

Nevyriausybinės org.

Neformalus jaunimas

Trakų seniūnaitijos

2017 m. TRAKŲ SENIŪNIJOS SENIŪNAIČIŲ  RINKIMŲ GRAFIKAS

Eil. Nr.

Seniūnaitijos pavadinimas

Vieta

Laikas

Rinkimo būdas

Kandidatai

1.

Trakų miesto Pietinė

 seniūnaitija

Trakų seniūnijos patalpos,Vytauto g. 33, Trakai

2017-10-23

13-19 val.

Apklausa

Jūratė Ivancovienė

2.

Markutiškių seniūnaitija

Trakų Kultūros rūmų patalpos, Vytauto g. 69,Trakai

2017-10-24

18 val.

Susirinkimas

Raminta Rusovičiūtė

3.

Babriškių seniūnaitija

Trakų Kultūros rūmų patalpos, Vytauto g. 69, Trakai

2017-10-25

18 val.

Susirinkimas

Rytis Bilevičius

4.

Bagdanonių seniūnaitija

Trakų Kultūros rūmų patalpos, Vytauto g. 69, Trakai

2017-10-26

18 val.

Susirinkimas

Mindaugas Dargis

  5.

Padvarionių seniūnaitija

Trakų Kultūros rūmų patalpos, Vytauto g. 69, Trakai

2017-10-27

Susirinkimas

 




2017 m. TRAKŲ SENIŪNIJOS SENIŪNAIČIŲ  RINKIMŲ GRAFIKAS

Eil. Nr.

Seniūnaitijos pavadinimas

Vieta

Laikas

Rinkimo būdas

1.

Žaizdrių seniūnaitija

Trakų seniūnijos patalpos Vytauto g. 33, Trakai

2017-07-26

13-19 val.

Apklausa

2.

Naujasodžio seniūnaitija

Trakų seniūnijos patalpos Vytauto g. 33, Trakai

2017-07-26

13-19 val.

Apklausa

3.

Trakų miesto Pietinė seniūnaitija

Trakų seniūnijos patalpos Vytauto g. 33, Trakai

2017-07-26

13-19 val.

Apklausa

4.

Trakų miesto Šiaurinė seniūnaitija

Trakų seniūnijos patalpos Vytauto g. 33, Trakai

2017-07-26

13-19 val.

Apklausa

5.

Bražuolės seniūnaitija

Bražuolės vaikų darželio patalpos,

Bražuolės k., Ąžuolų g. 4

2017-07-31

18 val.

Susirinkimas

6.

Markutiškių seniūnaitija

Trakų kultūros rūmų patalpos, Trakai, Vytauto g. 69

2017-08-01

18 val.

Susirinkimas

7.

Jovariškių seniūnaitija

Trakų kultūros rūmų patalpos, Trakai, Vytauto g. 69

2017-08-02

18 val.

Susirinkimas

8.

Varnikų seniūnaitija

Trakų kultūros rūmų patalpos,

Trakai, Vytauto g. 69

2017-08-03

18 val.

Susirinkimas

9.

Babriškių seniūnaitija

Trakų kultūros rūmų patalpos, Trakai, Vytauto g. 69

2017-08-04

18 val.

Susirinkimas

10.

Padvarionių seniūnaitija

Trakų kultūros rūmų patalpos, Trakai, Vytauto g. 69

2017-08-07

18 val.

Susirinkimas

11.

Bagdononių seniūnaitija

Prie buvusios Bagdononių pradinė mokykla

2017-08-08

18 val.

Susirinkimas

12.

Užugirio seniūnaitija

Būdos k. 4

2017-08-09

18 val.

Susirinkimas


Kandidatų į seniūnaičius teikimas prasideda prieš 15 kalendorinių dienų ir baigiasi likus 5 kalendorinėms dienoms iki rinkimų.

 

Trakų seniūnijos seniūno pavaduotojas                                   Valentinas Ūsas


TRAKŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS SENIŪNAIČIŲ RINKIMŲ ORGANIZAVIMO TVARKOS APRAŠAS

TRAKŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS SENIŪNIJŲ SENIŪNAIČIŲ SUEIGOS IR IŠPLĖSTINĖS SENIŪNAIČIŲ SUEIGOS NUOSTATAI


TRAKŲ SENIŪNIJOS SENIŪNAITIJŲ TERITORIJOS

Seniūnaitija

Teritorija

Trakų miesto pietinė

Maironio g., Birutės g. nuo Nr. 20,  Vytauto g. nuo Nr. 53 (nelyginiai) ir nuo Nr. 34 (lyginiai), Trakų g. nuo Nr. 23,  Gėlių g., Birutės skg., Mindaugo g., Vienuolyno g., Aukštadvario g., Vilniaus Mažoji g., Bernardinų g., Gedimino g., Vilniaus g., Šaudyklos g., Trumpoji g., S.Mikulionio g., M.Riomerio g., Ringailės g., Šilo g., Statybininkų g., Babruko g.

Trakų miesto Naujasodžio

Naujosios Sodybos, Naujoji, Pakrantės, Skirgailos, Beržų, Jogailos, S.Nėries, P.Cvirkos

Trakų miesto Šiaurinė

Užtrakio g., Perkasų g., Semeliškių g., Karaimų g., Karaimų skg., Apžvalgos g., Galvės g., Žalioji g., Trakų g. iki Nr. 21, Kranto g., Kudirkos g., Kęstučio g., Sodų g., Ežero g., Vytauto g.: iki Nr. 32  

(lyginiai) ir iki  Nr. 51 (nelyginiai), Birutės g. iki  Nr. 18

Babriškių

Babriškių, Žukiškių, Miškinių, Peleniškių, Mikniškių, Maušiškių, Skynimų, Paežerėlių kaimai

Bagdononių

Bagdononių, Burokų, Vilkokšnės, Žežulės, Grinapolio, Miglinų, Aukšlinės, Štareinės, Statkonių, Daugirdiškių, Subartėnų, Prūdžionių, Monių, Kapciškių, Paungurių, Radiliškių, Strėvos, Kozelkiškių, Užilgių kaimai

Bražuolės

Bražuolės, Akmenos,  Dobilių, Gratiškių, Juozapiškių, Leitiškių, Maidonių, Meiriškių, Miciūnų,  Naujasodžio I, Padumblės, Strazdiškių kaimai

Jovariškių

Jovariškių, Dainavėlės, Paguliankos, Varatniškių, Jogėliškių, Plomėnų, Kunigaikštinės, Dubninkų, Panevėžės, Kudrionių, Kudrionių Girios, Daniliškių, Norkų kaimai

Markutiškių

Markutiškių, Barčių, Stanislaviškių, Penkininkų, Skersabalės, Žerebėnų, Markininkų, Malūnių, Vainių k.

Padvarionių

Padvarionių, Salkininkų, Glitų, Gojaus, Glitėniškių, Naujasodžio II, Pamonaičių, Kirmėliškių, Petkėniškių, Dubuklės, Alsakių, Alsakėlių, Glitų, Seimėnų, Padumblės, Meiluškių, Lebedžių, Liūnų, Katišiaus kaimai

Užugirio

Būdos, Būdos I, Būdos III, Senosios Būdos, Čiukiškių, Ignalinos, Miškežerio, Padvariškių, Paraisčių, Pauliškių, Raudonės I, Raudonės II, Raudoniškių k., Šulininkų, Totoriškių, Užugirio, Burbiškių, Užutrakio kaimai

Varnikų

Varnikų, Žydiškių kaimai, Žemaitės g.

Žaizdrių

Žaizdrių, Užpelkių, Veličkavos, Būklių kaimai