Trakų rajono savivaldybė - Naujienos:Trakų viešoji biblioteka kviečia švęsti Nacionalinę bibliotekų savaitę!

Trakų rajono

savivaldybė

Trakų rajono savivaldybės merė

Edita Rudelienė

Strateginiai planai

Naujienų prenumerata

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Spalis
    2017     

Nevyriausybinės org.

Neformalus jaunimas

Trakų viešoji biblioteka kviečia švęsti Nacionalinę bibliotekų savaitę!
2017-04-20

Artėja didelė ir svarbi visos Lietuvos bibliotekų šventė – tai Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė, kuri vyks balandžio 24-30 dienomis. Šių metų tema – #tuesibiblioteka.


 

Bibliotekų savaitę švęsime tikrąja šio žodžio prasme – lankytojams pasiūlysime ypač daug renginių ir pakviesime juos susipažinti iš arčiau. Į šių metų temą stengsimės pažvelgti savo skaitytojų akimis. Kokie žmonės ateina į biblioteką? Ko jie tikisi? Kuo domisi? Visi jie skirtingi ir svarbūs: atviri, įdomūs, išmintingi, akiniuoti, žili, juokingi, draugiški, mezgantys, pokštaujantys, keisti, greiti, kūrybingi, gražūs, nuoširdūs, linksmi, besidomintys, protingi, liūdni, žaismingi…

Siekdami su savo lankytojais susipažinti iš arčiau, kviesime juos išreikšti savo norus ir lūkesčius – atvykę į biblioteką ar apsilankę mūsų interneto svetainėje www.trakubiblioteka.lt galėsite dalintis savo pastebėjimais, pasiūlymais, pageidavimais, pagyrimais ar pastabomis.

Trakų viešojoje bibliotekoje visą savaitę vyks atvirų durų dienos, kurių metu kviesime susipažinti su bibliotekos fondais, katalogais, kartotekomis. Pristatysime bibliotekos galimybes ir skatinsime jomis naudotis dar plačiau. Skirtingi renginiai bibliotekoje vyks kasdien, tad tikimės, kad kiekvienas lankytojas atras tai, kas jam bus įdomu. Bibliotekų savaitės metu skelbsime jau tradicija tampančią akciją „Grąžink knygą bibliotekai“, kai už pavėluotai grąžintas knygas nebus skaičiuojami delspinigiai, nepaisant to, kiek laiko užmiršti leidiniai gulėjo Jūsų lentynose.

Tad nuoširdžiai kviečiame švęsti kartu! Bibliotekos gali ir turi būti tokios, kokių reikia skirtingiems į jas ateinantiems žmonėms. Todėl Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė skelbia: Tu esi biblioteka. Tu gali ją keisti. Kurkime biblioteką kartu.

Daugiau informacijos apie renginius: www.trakubiblioteka.lt
 

Edita Loiba
Trakų viešosios bibliotekos vyr. metodininkė

komentarų nėra
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam