Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Rugpjūtis
    2018     
Smulkaus ir vidutinio verslo atstovams – galimybės tobulintis
2018-04-16

Projektas Verslokursai.lt jau prieš kurį laiką ėmėsi misijos stiprinti smulkų ir vidutinį verslą. Po praktinės konferencijos „Business Tools 2018“ buvo sulaukta palaikymo iš verslininkų pusės, tad projektas tęsia darbą šioje srityje ir toliau organizuoja praktinius mokymus.


Šiuo metu organizuojamų mokymų sąrašą galite rasti čia https://bit.ly/2GPcZPo (netrukus svetainėje atsiras jau suplanuoti mokymai verslo sistematizavimo ir pardavimų temomis).

Vieni iš populiariausių mokymų tarp SVV įmonių yra šie:

• ES paramos mokymai (kadangi lektorė Ieva Adomaitytė-Subačienė jau nuo 2003-iųjų vertina ES paramai teikiamas paraiškas, su seminaro dalyviais žada pasidalinti labai praktine informacija, tokia kaip dažniausiai pasitaikančios klaidos, dėl kurių paraiškos būna atmestos ir kt.. Taip pat mokymų metu lektorė sudės akcentus, kas svarbu, į ką atkreipti dėmesį analizuojant ES dokumentus, pildant paraiškas, atsiskaitant už projektą, pakonsultuos, kokiomis priemonėmis vertėtų pasinaudoti)

• Darbuotojų atrankos mokymai (lektorius Matas Martinkėnas yra asocijuotas atrankų kompanijos People Link partneris. Lektorius duos praktiškai pritaikomų patarimų, kaip pozicionuoti save kaip darbdavį, ką siūlyti darbuotojams, kaip efektyviai vykdyti darbuotojų atranką, kaip vesti darbo interviu. Taip pat lektorius pasidalins 2017 m. vykdytos kandidatų apklausos rezultatais, kurios metu buvo apklausta daugiau nei 700 skirtingų pozicijų žmonių. Apklausos duomenys atskleidžia, ko nori kiekvienos srities kandidatai)

• Darbuotojų įgalinimo mokymai (tai vienos dienos seminaras, kuris padės susidėlioti strategiją, kaip dirbti su esamais darbuotojais, kad verslas pasiektų aukštesnių rezultatų. Kiekvienas verslininkas nori, kad jo darbuotojai jaustų asmeninę atsakomybę už įmonės rezultatus. Lektorė Rūta Gudmonaitė pristatys labai konkrečius metodus, kaip tą atsakomybę ir motyvaciją didinti.)

• Rinkodaros planas ant 1 lapo (mūsų darytos apklausos metu verslininkai išreiškė poziciją, kad vienas iš didžiausių kylančių sunkumų – prekių / paslaugų viešinimas. Smulkus verslas neturi labai didelių reklamos biudžetų, o kartais neturi net ir konkrečiai su tuo dirbančių specialistų. Taigi, pakvietėme lektorių, kuris išsamiai papasakos, kaip pasirengti rinkodaros planą ant vieno lapo ir jį efektyviai įvykdyti. Konferencijos metu lektorius Donatas Jonikas pasakojo, kaip praktiškai neturėdami biudžeto reklamai, vienai brangiausių Klaipėdos buhalterijos mokyklai sukūrė reklaminę kampaniją, kurios rezultatai – rezervuotos vietos mokymuose pusei metų į priekį.)
 

Parengta pagal Verslokursai.lt informaciją

komentarų nėra
Jūsų komentaras
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

Trakų rajono savivaldybės merė

Edita Rudelienė