Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272801020304
Vasaris
    2018     
INTERESANTŲ PRIĖMIMAS

INTERESANTŲ PRIĖMIMAS

Savivaldybės adresas – Vytauto g. 33, Trakai

Į priėmimą pas Savivaldybės vadovus ir struktūrinių dalinių vadovus ir specialistus registruojami interesantai, pateikę prašymą žodžiu, telefonu, raštu Priimamojo specialistams (priimamojo darbo metu, tel. 51527) ar per elektroninę informacinę sistemą kitiems savivaldybės darbuotojams.

Priimamasis dirba darbo dienomis 8.00-17.30 val. be pietų pertraukos, tel. 8 528 51527

Savivaldybės vadovai interesantus priima:

Merė

Edita Rudelienė

antradieniais

9.00 - 12.00

208 kab.     (II aukštas)

Merės pavaduotoja

Marija Puč

antradieniais

9.00 - 12.00

207 kab.     (II aukštas)

Administracijos direktorius

Darius Kvedaravičius

trečiadieniais

9.00 - 12.00

212 kab.     (II aukštas)

Administracijos direktoriaus pavaduotoja

Karolina Narkevič

trečiadieniais

9.00 - 12.00

213 kab.     (II aukštas)

 

Savivaldybės struktūrinių dalinių vadovai (pavaduotojai) ir specialistai interesantus priima savo darbo kabinetuose priėmimo laiku.

Kokiais klausimais priima

Darbuotojo vardas, pavardė, pareigos

Priėmimo laikas

Priėmimo vieta

Architektūros, teritorijų planavimo, žemės sklypų formavimo, pertvarkymo, paskirties keitimo, skyriaus veiklos organizavimo klausimais

Povilas Montvila, Savivaldybės vyriausiasis architektas (Architektūros skyriaus vedėjas)  

Antradieniais, 14.00-17.00, ketvirtadieniais  9.00-12.00, 14.00-17.00

204 kab.                (II aukštas)

Techninių projektų ir projektinių pasiūlymų rengimo, specialiųjų architektūros reikalavimų nustatymo, reklamos projektų rengimo, statybos leidimų išdavimo klausimais

Saulius Leinartas, Architektūros skyriaus vedėjo pavaduotojas

Antradieniais, 14.00-17.00, ketvirtadieniais  9.00-12.00, 14.00-17.00

310 kab.                (III aukštas)

Nekilnojamojo kultūros paveldo objektų tvarkybos, techninių projektų ir projektinių pasiūlymų rengimo klausimais

Eglė Skuodytė, Architektūros skyriaus vyr. specialistė

Antradieniais, 14.00-17.00, ketvirtadieniais  9.00-12.00, 14.00-17.00

203 kab.               (II aukštas)

Teritorijų planavimo, sklypų formavimo, pertvarkymo, paskirties keitimo, darbo su IS TPDRIS klausimais

Audronė Steponavičienė, Architektūros skyriaus vyr. specialistė

Antradieniais, 14.00-17.00, ketvirtadieniais  9.00-12.00, 14.00-17.00

203 kab.              (II aukštas)

Kraštovaizdžio formavimo ir apsaugos, teritorijų planavimo stebėsenos klausimais

Aivaras Trainovičius, Architektūros skyriaus vyr. specialistas

Antradieniais, 14.00-17.00, ketvirtadieniais  9.00-12.00, 14.00-17.00

 205 kab.                (II aukštas)

Žemės sklypų formavimo, pertvarkymo, paskirties keitimo, teritorijų planavimo, darbo su IS ŽPDRIS klausimais

Gražina Tavarienė, Architektūros skyriaus vyr. specialistė

Antradieniais, 14.00-17.00, ketvirtadieniais  9.00-12.00, 14.00-17.00

205 kab.                (II aukštas)

Techninių projektų ir projektinių pasiūlymų rengimo, derinimo, statybos leidimų išdavimo, darbo su IS INFOSTATYBA klausimais

Larisa Derbutienė, Architektūros skyriaus vyr. specialistė

Antradieniais, 14.00-17.00, ketvirtadieniais  9.00-12.00, 14.00-17.00

205 kab.              (II aukštas)

Geodezijos, kartografijos, GIS (geoinformacinių sistemų technologijų), teritorijų planavimo dokumentų registro, žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo, darbo su IS TPDR klausimais

Šarūnas Žukauskas, Architektūros skyriaus vyr. specialistas

Antradieniais, 14.00-17.00, ketvirtadieniais  9.00-12.00, 14.00-17.00

202-2 kab.             (II aukštas)

Adresų suteikimo / keitimo patalpoms ir sklypams, gatvių pavadinimų, geodezijos, kartografijos, GIS (geoinformacinių sistemų technologijų) klausimais

 

Dalia Daudaitė, Architektūros skyriaus vyr. specialistas

Antradieniais, 14.00-17.00, ketvirtadieniais  9.00-12.00, 14.00-17.00

202-2 kab.             (II aukštas)

Atliekų tvarkymo, želdinių priežiūros, poveikio aplinkai vertinimo, taršos integruotos prevencijos leidimų derinimo, atvirų telkinių apsaugos,  vandentvarkos objektų projektavimo klausimais

Jonas Kriaučiūnas, Aplinkosaugos ir viešosios tvarkos skyriaus vyr. specialistas

Antradieniais, ketvirtadieniais 9.00-12.00

111 kab,

(I aukštas)

Pirminė teisinė pagalba (nekilnojamojo turto teisės klausimais)

Licencijų išdavimas

Antanas Česlauskas, Teisės, personalo administravimo ir viešųjų pirkimų skyriaus vedėjas

Darbo dienomis, 8.00-12.00, 13.00-16.00

107 kab. (I aukštas)

Pirminė teisinė pagalba (šeimos teisės klausimais)

Justina Darvid, Teisės, personalo administravimo ir viešųjų pirkimų skyriaus vyr. specialistė

Darbo dienomis, 8.00-12.00, 13.00-16.00

106 kab. (I aukštas)

Licencijų išdavimas

Anželika Geiciūnienė, Teisės, personalo administravimo ir viešųjų pirkimų skyriaus vyr. specialistė

Darbo dienomis, 8.00-12.00, 13.00-16.00

106 kab. (I aukštas)

Išduoda savivaldybės institucijų dokumentų kopijas, vykdo piliečių priėjimą prie dokumentų, tvirtina dokumentų tikrumą

Irena Karpičienė, Dokumentų valdymo skyriaus vedėja

Darbo dienomis, 8.00-12.00, 13.00-16.00

217 kab. (II aukštas)

Išduoda savivaldybės institucijų archyvo dokumentų kopijas, likviduotų įmonių, įstaigų ir organizacijų registravimo dokumentų, buv. Trakų r. Finansų skyriaus archyvo ir Žemės ūkio valdybos dokumentų kopijas, pažymas; konsultuoja archyvų klausimais

Zina Piraškevičienė, Dokumentų valdymo skyriaus vyriausioji specialistė

Antradieniais, ketvirtadieniais 9.00-16.00

311 kab. ( III aukštas)

Išduoda likviduotų įstaigų archyvo pažymas, konsultuoja dokumentų pridavimo į likviduotų įstaigų archyvą klausimais

Audronė Jankauskienė,

Galina Janusevič,

Dokumentų valdymo skyriaus archyvarės

Pirmadieniais 8.00-12.00, 13.00-16.00, antradieniais 8.00-12.00, ketvirtadieniais 9.00-12.00

115 kab. (I aukštas)

Išduoda likviduotų savivaldybės įstaigų ir įmonių, švietimo įstaigų archyvo pažymas

Onutė Protasova, Dokumentų valdymo skyriaus archyvarė

Darbo dienomis 9.00-12.00, 13.00-17.00

327 kab. (III aukštas)

Biudžeto klausimais

Danė Rudelienė, Ekonominės analizės, finansų ir biudžeto skyriaus vedėja;

Sigita Aurylienė, Ekonominės analizės, finansų ir biudžeto skyriaus vyr. specialistė;

Rima Medutienė, Ekonominės analizės, finansų ir biudžeto skyriaus vyr. specialistė

Antradieniais  9.00-12.00

 

Darbo dienomis 9.00-12.00

 

 

Darbo dienomis 9.00-12.00

216 kab.               (II aukštas)

215 kab. (II aukštas)

 

215 kab.

(II aukštas)

Naujagimių registravimas, ištuokos liudijimų išdavimas, mirčių, įvaikinimo, tėvystės pripažinimo ir nustatymo registravimas, kartotinių civilinės būklės aktų registravimo liudijimų išdavimas, vardo, pavardės, tautybės keitimas, įrašų ištaisymas, keitimas, atkūrimas, prašymų santuokai sudaryti priėmimas

Zofija Abucevič, Civilinės metrikacijos skyriaus vyr. specialistė;

Vera Jacevičienė, Civilinės metrikacijos skyriaus specialistė;

Gitana Dirsaitė, Civilinės metrikacijos skyriaus specialistė

Antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais         

8.00-12.00;  12.45-17.00

CMS patalpos

Investicijų klausimais

Svetlana Žilionienė,  Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus  vedėja

Antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais          8.00-12.00, 12.45-17.00

221 kab. (II aukštas)

Statybų, remonto, kelių tiesimo ir remonto klausimais

Romuald Zviagin, Statybos, ūkio plėtros ir turto valdymo skyriaus  vedėjas

Antradieniais 9.00-12.00

321 kab.                 (III aukštas)

Šilumos ūkio, vandens tiekimo ir nuotekų šalinimo klausimais, daugiabučių namų renovacijos klausimais, daugiabučių namų bendrojo naudojimo objektų valdymo klausimais

Dovilė Daudaitė, Statybos, ūkio plėtros ir turto valdymo skyriaus  vyriausioji specialistė

Antradieniais 9.00-12.00

314 kab.               (III aukštas)

Elektros tiekimo techninių projektų  „ESO" derinimo  klausimais.

Darjuš Stachovskis, Statybos, ūkio plėtros ir turto valdymo skyriaus specialistas

Antradieniais 9.00-12.00

314 kab.               (III aukštas)

Paramos suteikimo nukentėjusiems nuo gaisrų, stichinių nelaimių. Techninių projektų derinimo klausimais.

Aidas Rakauskas, Statybos, ūkio plėtros ir turto valdymo skyriaus  vyriausiasis specialistas

Antradieniais 9.00-12.00

319 kab. (III aukštas)

Statinių statybos techninės priežiūros ir sąmatinių skaičiavimų klausimais

Valdemaras Valenta, Statybos, ūkio plėtros ir turto valdymo skyriaus  specialistas

Antradieniais 9.00-12.00

315 kab. (III aukštas)

Naudojamų statinių priežiūros bei pažymų apie patalpų ir statinių naudojimą pagal paskirtį išdavimo klausimais

Birutė Cvirkienė, Statybos, ūkio plėtros ir turto valdymo skyriaus  specialistė

Antradieniais 9.00-12.00

315 kab. (III aukštas)

Pastatų, patalpų  teisinės registracijos klausimais.

Irena Demčenkienė, Statybos, ūkio plėtros ir turto valdymo skyriaus vyriausioji specialistė

Antradieniais 9.00-12.00

318 kab.

(III aukštas)

Valstybės paramos apsirūpinant gyvenamuoju plotu, kreditų suteikimo, gyvenamosios vietos deklaravimo (savivaldybei priklausančiose gyvenamose patalpose), valstybinės žemės nuomos mokesčio klausimais

Savivaldybei priklausančio gyvenamojo ploto privatizavimo klausimais

Onutė Repečkienė, Statybos, ūkio plėtros ir turto valdymo skyriaus  vyriausioji specialistė

Darbo dienomis, 8.00-17.00 val.

(penktadieniais – iki 15.45)

318 kab,   (III aukštas)

Viešųjų pirkimų organizavimo

Stanislovas Augėnas, Teisės, personalo administravimo ir viešųjų pirkimų skyriaus vyr. specialistas;

Aušra Večerinskienė, Teisės, personalo administravimo ir viešųjų pirkimų skyriaus vyr. specialistė

Antradieniais 9.00-12.00

104 kab.                (I aukštas)

Kultūros klausimais

Priima paraiškas renginių finansavimui iš  savivaldybės kultūros programų,  derina renginių organizavimo paraiškas

Agata Mankeliūnienė, Kultūros ir turizmo skyriaus vedėja

Antradieniais 9.00-12.00

304 kab. (III aukštas)

Turizmo klausimais

Ana Gornova, Kultūros ir turizmo skyriaus vyr. specialistė

Antradieniais 9.00-12.00

304 kab. (III aukštas)

Kultūros klausimais

Evelina Šuscickytė, Kultūros ir turizmo skyriaus vyr. specialistė

Antradieniais 9.00-12.00

304 kab. (III aukštas)

Sporto klausimais

Vygandas Kieras, Kultūros ir turizmo skyriaus specialistas

Antradieniais 9.00-12.00

304 kab. (III aukštas)

Jaunimo reikalų klausimais

 savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorius (vyr. specialistas)

Antradieniais 9.00-12.00

322  kab.                 (III aukštas)

Civilinės saugos klausimais

Nerijus Panasiukas, vyr. specialistas civilinei saugai ir mobilizacijai

Trečiadieniais  8.00-12.00

326 kab.              (III aukštas)

Dėl valstybinės kalbos egzamino (kitakalbiams), reklamų derinimo klausimais

Alvyda Kazakevičiūtė, kalbos tvarkytoja

Antradieniais                 9.00-12.00, 13 .00-17.00

320 kab.      (III aukštas)

 Konsultuoja švietimo politikos formavimo, švietimo įstaigų veiklos priežiūros, vaikų ir suaugusiųjų švietimo, neformalaus ugdymo bei vaikų užimtumo klausimais

Dalia Dzigienė, Švietimo skyriaus vedėja

Antradieniais, ketvirtadieniais 9.00-12.00

302 kab. (III aukštas)

Sveikatos apsaugos klausimais

Jonas Kriaučiūnas, savivaldybės gydytojas (vyriausiasis specialistas)

Antradieniais, ketvirtadieniais 9.00-12.00

111 kab. (I aukštas)

Socialinės apsaugos politikos įgyvendinimo savivaldybėje klausimais, socialinių įstaigų priežiūros, kontrolės klausimai

Danutė Zalieckienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja

Antradieniais, ketvirtadieniais 9.00-12.00

Birutės g. 28, Trakai

Socialinio darbo klausimais, smurtą patyrusių moterų, nukentėjusių asmenų ir į socialinę atskirtį patekusių asmenų, neįgaliųjų socialinės integracijos klausimais

Anželika Vunš, Socialinės paramos skyriaus vedėjo pavaduotoja

Antradieniais, ketvirtadieniais 9.00-12.00

Birutės g. 28, Trakai

Socialinių paslaugų teikimo ir skyrimo specialiųjų poreikio nustatymo, globėjo pareigų vykdymo klausimais

Socialinės paramos skyriaus Socialinių paslaugų poskyrio vedėja

Antradieniais, ketvirtadieniais 9.00-12.00

Birutės g. 28, Trakai

Piniginės socialinės paramos ir kitų socialinių išmokų skyrimo ir mokėjimo klausimais

Teresa Charukevič, Socialinės paramos skyriaus Socialinių išmokų poskyrio vedėja

Antradieniais, ketvirtadieniais 9.00-12.00

Birutės g. 28, Trakai

Ūkininkų registravimo klausimais

Žemės ūkio technikos registracijos klausimais

Arūnas Dzigas, Žemės ūkio administravimo skyriaus  vedėjas

Darbo dienomis, 8.00-12.00, 13.00-17.00

312 kab.         (III aukštas)

Žemės ūkio valdų registro, žemės ūkio pasėlių deklaravimo klausimais

Pieno kvotų administravimo, gyvulių registro klausimais

Vaitiekus, Naruševičius, Žemės ūkio administravimo skyriaus vyr. specialistas;

Julius Paniukaitis, Žemės ūkio administravimo skyriaus vyr. specialistas

Darbo dienomis, 8.00-12.00, 13.00-17.00

312 kab.         (III aukštas)

Melioracijos, įvairių statinių, kurie statomi melioruotoje žemėje, projektų ir topografininų nuotraukų derinimo klausimais

Elvyra Šavareikienė, Žemės ūkio administravimo skyriaus vyr. specialistė

Ketvirtadieniais, 8.00-12.00, 13.00-17.00

323 kab.         (III aukštas)

Žemės ūkio technikos techninės apžiūros klausimais

Gintautas Karlonas, Žemės ūkio administravimo skyriaus vyr. specialistas

Darbo dienomis, 8.00-12.00, 13.00-17.00

312 kab.         (III aukštas)

Vaiko teisių apsaugos organizavimo, įvaikinimo klausimais

Alina Kuleš, Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja

Darbo dienomis, 8.00-17.00 val.

(penktadieniais – iki 15.45)

114 kab,   (I aukštas)

Vaiko globos (rūpybos)  klausimais

Vida Malūnavičienė, Vaiko teisių apsaugos skyriaus vyr. specialistė

Darbo dienomis, 8.00-17.00 val.

(penktadieniais – iki 15.45)

113 kab,   (I aukštas)

Socialinės rizikos šeimų konsultavimas

 

Liucija Didžionienė, Vaiko teisių apsaugos skyriaus vyr. specialistė

Darbo dienomis, 8.00-17.00 val.

(penktadieniais – iki 15.45)

113 kab,   (I aukštas)

Mokyklos nelankančių, linkusių į teisės pažeidimus, vartojančių alkoholį, psichotropines medžiagas vaikų ir jų tėvų konsultavimas, pažymų dėl nekilnojamo turto įkeitimo, pardavimo, perleidimo išdavimas

Liudmila Dubinskaja, Vaiko teisių apsaugos skyriaus vyr. specialistė

Darbo dienomis, 8.00-17.00 val.

(penktadieniais – iki 15.45)

113 kab,   (I aukštas)

Aplinkos apsaugos ir viešosios tvarkos palaikymo klausimais

Žydrūnas Irinavičius, Aplinkosaugos ir viešosios tvarkos skyriaus vedėjas

Antradieniais 9.00-12.00

112 kab.

(I aukštas)

Administracinių nusižengimų bylų nagrinėjimo klausimais

Orinta Matonytė-Stanišauskienė, Aplinkosaugos ir viešosios tvarkos skyriaus vyr. specialistė

Antradieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais 9.00-12.00

110 kab. (I aukštas)

Buitinių atliekų dvinarės rinkliavos sąskaitų ir mokėjimo tvarkos klausimais

Erika Kudrevičiūtė, Aplinkosaugos ir viešosios tvarkos skyriaus vyr. specialistė;

Ramunė Šareikaitė, Aplinkosaugos ir viešosios tvarkos skyriaus vyr. specialistė

Darbo dienomis 8.00-12.00

309 kab. (III aukštas)

Sanitarijos klausimais

Gintaras Viržonis, Aplinkosaugos ir viešosios tvarkos skyriaus vyr. specialistas (sanitarijos inspektorius)

Darbo dienomis 8.00-12.00

111 kab.    (I aukštas)

Medicininės pagalbos klausimais

Jonas Kriaučiūnas, Aplinkosaugos ir viešosios tvarkos skyriaus vyr. specialistas

Darbo dienomis 8.00-12.00

111 kab.    (I aukštas)

       

Valstybinės žemės nuomos mokesčio klausimais

Violeta Vaitkūnienė, Ekonominės analizės, finansų ir biudžeto skyriaus vyr. specialistė

Darbo dienomis, 8.00-17.00 val.

(penktadieniais – iki 15.45)

210 kab,   (II aukštas)

Darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais

Gintautas Paltanavičius, darbų saugos ir sveikatos specialistas

Pirmadieniais, trečiadieniais 9.00-12.00

202 – 2 kabinetas

II aukštas

       
       
       

 

 

 

Trakų rajono savivaldybės merė

Edita Rudelienė