Trakų rajono savivaldybė - Naujienos:Pirmą Trakų trijų gatvių rekonstrukcijos etapą numatyta baigti dar šiemet

Trakų rajono

savivaldybė

Trakų rajono savivaldybės merė

Edita Rudelienė

Strateginiai planai

Naujienų prenumerata

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
Lapkritis
    2017     

Nevyriausybinės org.

Neformalus jaunimas

Pirmą Trakų trijų gatvių rekonstrukcijos etapą numatyta baigti dar šiemet
2017-03-20

Rajono savivaldybėje surengtas pasitarimas su Trakų trijų gatvių – Aukštadvario, Gedimino ir Vilniaus – rekonstrukcijos darbų rangovo bei kitų šiame projekte dalyvaujančių įmonių atstovais.

Pasitarime dalyvavo rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė, administracijos direktorius Darius Kvedaravičius, Statybos, ūkio plėtros ir turto valdymo skyriaus vedėjas Romualdas Zviagin, Trakų seniūnas Kęstutis Vilkauskas.

Buvo aptarta gatvių rekonstrukcijos eiga, artimiausi planai - kaip organizuoti statybos ir remonto darbus, kad būtų išvengta didelių eismo trikdžių. Buvo kalbama, ką dar galima tobulinti, kad projektas būtų įgyvendintas sklandžiai ir kaip įmanoma sparčiai. Šiuo metu statybininkai dirba Vilniaus gatvėje, bene intensyviausios apkrovos – rekonstruojamame automobilių žiede ties Trakų autobusų stotimi.

Nepaisant to, kad darbai vyksta nenutrūkus įprastam susisiekimui keliomis kryptimis, neuždarius miesto, dar šiemet ketinama baigti svarbiausius darbus Vilniaus gatvėje bei automobilių žiedo ties autobusų stotimi rekonstrukciją.

„Esame dėkingi gyventojams už supratingumą dėl nepatogumų, susijusių su vykstančiais statybų darbais. Ir savivaldybė, ir juos vykdantis rangovas iš anksto informuos gyventojus apie vienus ar kitus darbus, kurie gali sukelti eismo keblumų. Šis projektas labai svarbus mums visiems, tad prašau šiek tiek kantrybės, kad jau visai netrukus galėtume džiaugtis geresne infrastruktūra“, – sakė merė E. Rudelienė.

Rajono savivaldybė šio projekto rangos darbų sutartį su bendrove „Lemminkainen“ pasirašė praėjusių metų spalį. Tai vienas svarbiausių pastarojo meto rajono investicinių projektų. Jam įgyvendinti yra numatyta apie 3 mln. eurų.

Pagal projektą yra numatyta esamą eismo žiedą prie Trakų autobusų stoties pakeisti vadinamuoju turbo žiedu, bus įrengti du nauji žiedai: Gedimino gatvėje bei ties Aukštadvario-Plomėnų gatvių sankryža. Rekonstruotose gatvėse bus pakeista danga, šaligatviai, nutiesti dviračių takai, įrengta lietaus nuotekų tinklai, apšvietimas. Įgyvendinus šį projektą, pagerės eismo sąlygos, jos taps saugesnės, patogesnės, pagerės kelių infrastruktūra bei gyvenamosios aplinkos kokybė.

Projektą planuojama įgyvendinti per dvejus metus.
 

Trakų rajono savivaldybės informacija

Rajono savivaldybėje vyksusiame pasitarime buvo aptarti Trakų trijų gatvių – Aukštadvario, Gedimino ir Vilniaus – rekonstrukcijos darbai. Sigitos Nemeikaitės nuotr.
 
 
 
 

komentarų nėra
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam