Trakų rajono savivaldybė - Naujienos:Pareigūnų susitikimas su Onuškio seniūnijos bendruomene

Trakų rajono

savivaldybė

Trakų rajono savivaldybės merė

Edita Rudelienė

Strateginiai planai

Naujienų prenumerata

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
Lapkritis
    2017     

Nevyriausybinės org.

Neformalus jaunimas

Pareigūnų susitikimas su Onuškio seniūnijos bendruomene
2017-03-20

Kovo 16 dieną Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus bendruomenės pareigūnės Vlada Černienė ir Aneta Bubelevičienė susitiko su Onuškio seniūnijos gyventojais. Šio susitikimo tikslas – aptarti bendrus veiksmus nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos srityje Onuškio seniūnijoje.

Gyventojams pareigūnės pristatė Trakų rajono policijos veiklos aktualijas, nusikalstamumo statistiką rajone, atkreipė dėmesį į tai, kad pasikeitė gyventojų priėmimo komisariate tvarka, nes nebėra Operatyvaus valdymo poskyrio, dirbančio visą parą.

Pareigūnės akcentavo projekto ,,Saugi kaimynystė“ plėtros galimybes, skatino žmones burtis į „Saugios kaimynystės“ grupes ‒ kurti saugesnę aplinką gyventi, dirbti ir mokytis. Teigė, kad „Saugi kaimynystė“ yra viena populiariausių ir sėkmingiausių kada nors egzistavusių nusikalstamumo prevencijos priemonių. Skatino jaunimą tapti policijos rėmėjais, kurie savanoriškai nuolat padeda užtikrinti viešąją tvarką masinių renginių metu, dalyvauja įvairiuose prevenciniuose projektuose.

Pareigūnės kalbėjo apie Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatymo taikymo ypatumus, akcentavo, kad uždraustas visų formų smurtas prieš vaiką. Tėvams aiškino, kad Lietuvoje plinta vaikų psichikai pavojingas žaidimas „Žydrasis banginis“, teigė, kad tėvai turėtų atkreipti dėmesį į savo vaikų elgesį, stebėti uždaro būdo vaikus, linkusius laiką leisti prie kompiuterio ar telefono.

Pareigūnės atsakė į gyventojų klausimus ir išdalino informacinius lankstinukus su gyventojams aktualia informacija.
 

Vlada Černienė
Vilniaus aps. VPK Trakų r. PK
Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja

Akimirkos iš susitikimo su Onuškio seniūnijos bendruomene.
 
 
 
 

komentarų nėra
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam