Į pradžią
Trakų rajono savivaldybės administracija, Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Vytauto g. 33, LT- 21106 Trakai,
tel. (8 528) 55 486, faks. (8 528) 53 140, el.paštas
info@trakai.lt.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 181626536
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliesiems
Savivaldybė

Svarbūs dokumentai
Nuotraukos

 

 

 
 
 

 

 
Gyventojams
Verslininkams
Nevyr. organizacijos
Trakų Karališkasis teatras vaidino panevėžiečiams
2017-02-15  

 

Trakų Karališkasis teatras legendiniame Juozo Miltinio dramos teatre parodė spektaklį „Pirosmani“ (režisierius Levan Sepašvili).

Kaip sakė Karališkojo teatro vadovas Robertas Čuta, mėgėjų teatrams ne taip dažnai pasitaiko kvietimų vaidinti profesionaliojo teatro scenoje, tad trakiečių pasirodymą Juozo Miltinio dramos teatre galima vertinti kaip trakiečiams parodytą didelį dėmesį, o daugumai Trakų teatro aktorių tai buvo nauja sceninė patirtis.

„Pirosmani“ Panevėžyje netrūko ir publikos dėmesio – žiūrovų susirinko pilna salė, po spektaklio dėkojusi trakiečiams audringais aplodismentais. Tarp žiūrovų buvo ir Gruzijos ambasados Lietuvoje konsulas Levan Gvachliani, kuris po pasirodymo dėkojo trakiečiams ir nors nesuprato nė vieno spektaklio žodžio, teigė pajutęs, jog spektaklis labai šiltas ir geras.

Juozo Miltinio dramos teatras trakiečius vaidinti pakvietė vykdydamas projektą „Panevėžys vienija ir taškas!”, kurio etapas šių metų vasarį buvo skirtas Gruzijai ir pavadintas „Nuostabioji Gruzija“.

Kaip teigė teatro vadovas Linas Zaikauskas, į Gruzijai skirtų renginių ciklą buvo pakviestas režisierius Avtandil Macharadzė, Batumio Iljos Čavčavadzės dramos teatro vadovas Andro Enukidzė Panevėžyje pastatys garsiąją „Chanuma“, tikimasi, kad įvyks Batumio dramos teatro ir dainų šokių kolektyvo „Rustavi“ gastrolės.
 

Trakų kultūros rūmų informacija

Trakų Karališkojo teatro kolektyvas nusifotografavo prie paminklo Juozui Miltiniui Panevėžyje.
 
 

Akimirka iš Trakų Karališkojo teatro spektaklio „Pirosmani“. Aleksandro Aziulevičiaus nuotr.
 
 
 

 
  Spausdinti  
komentarų nėra
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
Rajonas
Naujienų prenumerata
Renginių kalendorius

 

 
 
 
 
 
 
© Trakai. Visos teisės saugomos. El. paštas: info@trakai.lt Kopijuoti ir platinti www.trakai.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama
Informacija interesantams teikiama telefonais (8 528) 55 487 ir (8 528) 51 527. Dėl netikslumų svetainėje skambinti telefonu (8 528) 53 177.
Svetainę sukūrė Idamas. Panaudotas SmartWeb