Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Sausis
    2018     
Šeimų sporto šventėje – daug rungčių ir gerų emocijų
2017-06-19

Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centras surengė šeimų sporto šventę, skirtą paminėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną ir skatinti šeimas kartu aktyviai leisti laiką.


Šeimų sporto šventė organizuojama antrus metus iš eilės. Šiais metais į rungtis užsiregistravo 17 komandų – šeimų.

Šventės pradžioje susirinkusias šeimas pasveikino Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė.

Renginio vyriausioji teisėja Loreta Oliškevičienė supažindino dalyvius su šventės programa ir palinkėjo šeimoms sėkmės rungtyse. Aerobikos užsiėmimų instruktorė ir kalanetikos mokytoja Vilma Puišienė padėjo dalyviams pasirengti rungtims, pakvietusi į mankštą-apšilimą.

Šeimų komandos galėjo pasirinktinai varžytis 8 prizinėse rungtyse: linksmosiose estafetėse, pagalvių tinklinyje, krepšinio rungtyje ,,Taiklioji ranka“, smiginyje, mini futbole, žaidimuose ,,Petankė“, ,,Pagriebk totemą“ ir ,,Pagauk juoką“. Dalis sporto rungčių reikalavo iš dalyvių vikrumo ir ištvermės, kita dalis – taiklumo ir gudrumo. Tad kiekviena šeima galėjo rungtyse dalyvauti be ypatingo pasirengimo. Norintys pailsėti nuo sportinių rungčių laiką leido kūrybinių dirbtuvėlių erdvėje arba žaidė stalo žaidimus. Sporto dienos metu šeimų laukė bendri pietūs – picos.

Sporto rungčių nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis bei rėmėjų prizais, kuriuos įsteigė Trakų rajono savivaldybės narkotikų kontrolės ir narkomanijos prevencijos komisija, ,,Trasalis – Trakai Resort & SPA“, ,,Kybynlar“, ,,Naujadvario žirgai“, ,,Čiužinių meistrai“, ,,Ąžuolynė“, ,,TonyResort“, ,,Sorbum Group“.

Džiaugiamės, kad dalis šeimų šiais metais antrą kartą registravosi ir dalyvavo rungtyse. Smagu stebėti ne tik vaikų, bet ir tėvelių entuziazmą ir motyvaciją nugalėti. Ačiū dalyviams už geras emocijas bei tikimės šventėje susitikti kitais metais.
 

Aušra Lučinskaitė
Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centro direktoriaus pavaduotoja

Renaldos Adamovič nuotr.

komentarų nėra
Jūsų komentaras
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

Trakų rajono savivaldybės merė

Edita Rudelienė