Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Balandis
    2019     
Apdovanoti rajono gražiausių kiemų savininkai
2018-09-14

Tvarkingas kiemas – kiekvieno namo vizitinė kortelė, o graži ir tvarkinga aplinka, išpuoselėtos teritorijos kuria bendrą rajono įvaizdį.


 

Trakų rajono savivaldybėje buvo apdovanoti konkurso „Gražiausias ir tvarkingiausias Trakų rajono kiemas 2018“ nugalėtojai.

Konkurso dalyvius pasveikino Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė, mero pavaduotoja Marija Puč, administracijos direktoriaus pavaduotoja Karolina Narkevič.

Nugalėtojams savivaldybės merė E. Rudelienė įteikė diplomus, o visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti merės padėkomis ir atminimo dovanomis.

Konkurso dalyviams rajono savivaldybė organizavo seminarą iš ciklo „Aplinkos kūrimas: ekologija ir dizainas“ pavadinimu „7 principai, kuo skiriasi tradicinis apželdinimas nuo šiuolaikiško“. Seminarą vedė kraštovaizdžio architektė Lina Liubertaitė, modernių apželdinimo kursų „Geltonas karutis“ įkūrėja ir aplinkos dizaino konferencijos „Garden style“ organizatorė.

Konkurso laimėtojai gavo konkurso rėmėjo UAB „Soltra“ įsteigtą prizą – dovanų čekius, o dalyviai gavo bendrovės leidinį „Dekoratyvinių augalų katalogas“. Rėmėjo dovanas įteikė ir nugalėtojus pasveikino UAB „Soltra“ įkūrėjas ir savininkas Vytautas Rumba ir bendrovės atstovė Vita Rumbaitė.

Konkurso dalyvių pateiktas nuotraukas vertino komisija: savivaldybės merė E. Rudelienė (komisijos pirmininkė), merės pavaduotoja M. Puč, merės patarėjos Dominyka Semionovė ir Aliona Urban, administracijos direktoriaus pavaduotoja Karolina Narkevič, Aplinkosaugos ir viešosios tvarkos skyriaus ekologė Inutė Neverovskienė, Architektūros skyriaus vyr. specialistas Aivaras Trainovičius ir ryšių su visuomene specialistė Sigita Nemeikaitė.

2018 m. nugalėtojai: I vieta – Asta Eimontienė, II vieta – Rita Šavareikienė, III – Darius Mechovskis. Taip pat buvo išrinkti trys Savivaldybės „facebook“ profilyje balsavusiųjų vertinimu geriausi: Irena ir Stasys Kozėlai, Leokadija Makutunovič ir daugiabučio namo bendrija „Skaistis“ .

Komisija vertino augalijos įvairovę, racionalų sklypo naudojimą, želdinių būklę, originalumą, išplanavimą, pastatų sutvarkymą, mažosios architektūros elementų panaudojimą, pavėsinių, poilsio, vaikų žaidimo aikštelių, vandens baseinėlių, šulinių originalų įrengimą, ekologiškų, aplinkai nekenksmingų medžiagų panaudojimą dekoruojant aplinką.
 

Aliona Urban
Trakų rajono savivaldybės mero patarėja

 
 

komentarų nėra
Jūsų komentaras
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

Trakų rajono savivaldybės merė

Edita Rudelienė