Trakų rajono savivaldybė - Naujienos ir aktualijos

Trakų rajono

savivaldybė

Trakų rajono savivaldybės merė

Edita Rudelienė

Strateginiai planai

Naujienų prenumerata

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Birželis
    2017     

Nevyriausybinės org.

Neformalus jaunimas

Naujienos ir aktualijos

Skelbiame Paluknio seniūnijos seniūnaičių rinkimų grafiką.

Plačiau >>

Siekdama skatinti Trakų rajono mokyklų moksleivių pažangumą ir gabumų tobulinimą bei įvertinti abiturientus, Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė kviečia prisidėti prie rajono savivaldybės tarybos nario Sergejaus Vorobjovo kvietimo premijomis apdovanoti Trakų rajono abiturientus – šimtukininkus.

Plačiau >>

Nuo birželio 15 d. iki pat rugpjūčio 31 d. Trakų viešoji biblioteka kartu su kitomis šalies bibliotekomis kviečia knygų mėgėjus priimti skaitymo iššūkį ir leistis į vasaros nuotykį.

Plačiau >>

Skelbiame Trakų seniūnijos seniūnaičių rinkimo grafiką.

Plačiau >>

Siekiant padidinti kraštovaizdžio planavimo kokybę, rengiant užstatytų ir užstatomų teritorijų planavimo dokumentus, tikslinga konkretizuoti gamtinio karkaso apsaugos bei tvarkymo priemones pagal nustatytas kraštovaizdžio tvarkymo kryptis. Nerengiant kompleksinių teritorijų planavimo dokumentų, akivaizdu, kad kompleksinis urbanistinės plėtros zonų erdvinės struktūros ir gamtinio karkaso lokalizavimas nebus sprendžiami, kyla grėsmė, kad bus pažeistas unikalus gamtinio kraštovaizdžio vaizdingumas. Siekiant išspręsti minėtą problemą, bus atliktas Trakų rajono savivaldybės bendrojo plano keitimas.

Plačiau >>

Įsigaliojus Lietuvos Respublikos darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymo pataisoms, kurios teikiamos kartu su naujuoju Darbo kodeksu: darbdavių, jų įgaliotų asmenų bei darbuotojų saugos ir sveikatos specialistų žinios iš darbuotojų saugos ir sveikatos srities nuo 2017 m. liepos 1 d. bus tikrinamos Valstybinėje darbo inspekcijoje (VDI).

Plačiau >>

Mokslo metai baigėsi, bet Rūdiškių gimnazijos antrame aukšte šurmuliuoja, klega vaikų balsai. Jie primena visiems, kad dar norime pabūti kartu, smagiai praleisti laiką.

Plačiau >>

Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centras surengė šeimų sporto šventę, skirtą paminėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną ir skatinti šeimas kartu aktyviai leisti laiką.

Plačiau >>

Gedėti ir prisiminti skaudžią istoriją – svarbu, tačiau ne mažiau svarbu turėtį viltį ir ryžtą šviesesnei ateičiai. Tokios mintys dalyvavusiųjų Birželio 14-osios minėjime Lentvaryje lūpose nuskambėjo ne kartą. 

Plačiau >>

 

 Birželio 14-ąją visoje šalyje minima Gedulo ir vilties diena, kuomet dalijamasi prisiminimais apie lietuvius, žuvusius tremtyje. Ši ypatinga Lietuvai data nebuvo užmiršta ir Trakuose – Birželio 14-ąją vyko renginiai, skirti tragiškoms netektims atminti.

Plačiau >>