Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Rugpjūtis
    2018     
Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijoje jaunimui svarbu ir skautų judėjimas, ir verslumo pažinimas
2018-04-13

Tęsiamos išvykos po rajono mokyklas, kuriose, diskutuojant su jaunimu, brėžiamos aktualios veiklos gairės. Šįkart apsilankyta Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijoje. 


Trakų rajono savivaldybės administracijos darbuotojai: jaunimo reikalų koordinatorius Vygandas Kieras, Švietimo skyriaus specialistė Rasa Bliujūtė bei Jaunimo reikalų tarybos narės Diana Jacevič, Ugnė Kumparskaitė, Trakų rajono savivaldybės psichologinės pedagoginės tarnybos direktorius Andrius Šatevičius balandžio 12 dieną lankėsi Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijoje jaunimo politikos įgyvendinimo ir gyvenimo kokybės gerinimo klausimais.

Susitikimo metu buvo diskutuojama apie mokyklos siūlomus būrelius, skautų bendruomenę, verslumui ir lytiniam švietimui skirtus seminarus, valgyklos valgiaraštį, aprangos kodą, Lentvario jaunimo centrą ir daug kitų temų. Kalbėjome ir apie mokyklos ir mokinių tarybos glaudesnį bendradarbiavimą su Lentvario kultūros rūmais bei Lentvario jaunimo centru organizuojant arba prisidedant prie mieste organizuojamų renginių, bendro kultūrinio gyvenimo gerinimo.
 
Mokiniams pristatėme savanorystės galimybes Trakų rajone, aptarėme dviračių takų ir saugumo klausimus Lentvaryje. Pro akis neprasprūdo ir renovuojama gimnazija, kuri jau greitai pakeis savo išvaizdą, pagerins mokymosi sąlygas.

Apibendrinant susitikimą, pagrindinės mokinių tarybos išskirtos problemos, pasiūlymai ir idėjos: 1. Mokiniai norėtų dalyvauti skautų ir kitų būrelių veiklose. 2. Verslumo ir lytinio švietimo seminarų stygius. 3. Daugiau renginių mokykloje. 4. Jaunimas išreiškė norą savanoriauti.

Tą pačią dieną po susitikimo mokinių tarybos prezidentei buvo išsiųstas el. laiškas su tolimesniais problemų sprendimo veiksmais ir alternatyvomis.

Be to mokinių taryba, savo ruožtu, yra paruošusi pasiūlymų ir savo mokyklai: dėl rakinamų durų ir garso aparatūros. Tikime, kad šie klausimai netrukus bus išspręsti.

Balandžio 19 d. savivaldybės atstovai lankysis Lentvario „Versmės“ gimnazijoje.
 

Informaciją parengė jaunimo reikalų koordinatorius
 Vygandas Kieras

komentarų nėra
Jūsų komentaras
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

Trakų rajono savivaldybės merė

Edita Rudelienė