*alt_site_homepage_image*

Kviečia praktinės bendradarbiavimo dirbtuvės „Bendr(auk)–bendradarbi(auk)“

Naujienos

Pastarieji metai geopolitinių ir socialinių iššūkių priešakyje parodė, koks svarbus yra nevyriausybinių organizacijų, jaunimo organizacijų, socialinių verslų, vietos bendruomenių ir vietos valdžios institucijų tarpusavio bendradarbiavimas.

Nevyriausybinės organizacijos „Geri norai LT“ komanda drauge su Trakų rajono savivaldybe kviečia Trakų rajono jaunimo ar su jaunimu dirbančias organizacijas, nevyriausybines organizacijas ir neformalias jaunimo grupes į 1,5–2 val. trukmės praktines bendradarbiavimo dirbtuves „Bendr(auk)–bendradarbi(auk)“.

Praktinės bendradarbiavimo dirbtuvės vyks š. m. rugpjūčio 28 d. 14 val. Trakų rajono savivaldybėje (Vytauto g. 33, Trakai). Dalyvių registracija vykdoma iki š. m. rugpjūčio 25 d. el. p. jaunimas@trakai.lt.

Dirbtuvių metu bus pristatytas bendradarbiavimo projekto „LOCAL-Y-MPACT“, įgyvendinto drauge su partneriais iš Kipro, Latvijos, Portugalijos ir Švedijos, rezultatai ir įrankiai. Taip pat sieksime išsigryninti, kaip galime būti vieni kitiems naudingi, mokysimės ne tik kalbėti, bet ir išgirsti. Bandysime atsakyti į klausimą, ko nevalia pamiršti, pradėjus ar įsibėgėjus bendriems projektams.

„Geri norai LT“ – tai nevyriausybinė organizacija, padedanti pilietinėms, verslo ir valstybinėms organizacijoms įsigilinti į norimą spręsti problemą ir, pasitelkus profesionalų ekspertines žinias, sukurti tvarų veiklos modelį, išsimatuoti daromą socialinį poveikį.

 

Auksė Podrezaitė,

Trakų rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image