*alt_site_homepage_image*

Kviečiame teikti siūlymus Trakų rajono savivaldybės 2024 m. socialinių paslaugų plano projektui

Naujienos

Trakų rajono savivaldybė pradeda rengti 2024 m. socialinių paslaugų plano projektą ir kviečia gyventojus įsitraukti į jo rengimo procesą išsakant savo nuomonę.

Socialinių paslaugų planavimo proceso metu siekiama nustatyti veiksnius, turinčius įtakos gyventojų socialinių paslaugų poreikiams, socialinių paslaugų plėtros prioritetus ir tai, kiek lėšų reikės socialinėms paslaugoms finansuoti, gerinti socialinių paslaugų kokybę, didinti jų kompleksiškumą ir veiksmingumą. Taip pat informuoti ir įtraukti suinteresuotus asmenis ir organizacijas, atstovaujančias socialinių paslaugų vartotojams ar ginančias žmonių socialinių grupių interesus ir teises, į socialinių paslaugų planavimą ir stebėseną.

Šiuo tikslu savivaldybės mero potvarkiu sudaryta Trakų rajono savivaldybės 2024 m. socialinių paslaugų plano projekto rengimo darbo grupė, kurioje dirba specialistai, kuruojantys socialinių paslaugų planavimą, tarpinstitucinio bendradarbiavimo klausimus, socialines paslaugas teikiančių įstaigų vadovai ir nevyriausybinių organizacijų atstovai.

Siekdami įvertinti gyventojų socialinių paslaugų poreikius, kviečiame savivaldybėje veikiančias nevyriausybines organizacijas, vienijančias įvairių grupių gyventojus, bendruomenių atstovus teikti siūlymus dėl socialinių paslaugų plėtros.

Laukiame Jūsų siūlymų, nuomonės ar pastebėjimų el. p. reda.ramaneckiene@trakai.lt iki kovo 22 d.

 

Trakų rajono savivaldybės administracijos

Socialinės paramos skyriaus informacija

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image