*alt_site_homepage_image*

Lentvaryje – aktyvi diskusija jaunimo organizacijų konferencijoje „Jaunimo į(si)traukimas: iššūkiai ir galimybės“

Naujienos

Antradienį, kovo 5 dieną, Lentvario kultūros centre įvyko pirmoji Trakų rajono jaunimo organizacijų konferencija, subūrusi daugiau kaip 60 dalyvių.

Trakų rajono savivaldybė kvietė Trakų rajono jaunimo ar su jaunimu dirbančias organizacijas, nevyriausybines organizacijas, neformalias jaunimo grupes ir mokinių savivaldas dalyvauti jaunimo organizacijų konferencijoje „Jaunimo į(si)traukimas: iššūkiai ir galimybės“. Renginio metu dalyvių laukė diskusija „Jaunimo į(si)traukimas: kokio tikimės šiandien?“, jaunimo organizacijų prisistatymai bei dirbtuvės „Kaip sustiprinti bendradarbiavimą ir sinergiją – JO, SJDO, NJG ateitis, vieta savivaldoje“.

Žingeidžius ir kuo daugiau apie jaunimo politiką sužinoti norinčius dalyvius pasveikinę Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius ir vicemeras Jonas Kietavičius įsitraukė į diskusiją – drauge su Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) viceprezidente Klėja Merčaityte ir Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) Trakų skyriaus pirmininke Agata Alejunaite diskutavo, kokio jaunimo įsitraukimo tikimasi šiandien. Diskusiją moderavo Marius Ulozas.

Po diskusijos konferenciją tęsė Trakų rajone veikiančių jaunimo organizacijų: Lietuvos moksleivių sąjungos ir Jaunųjų konservatorių lygos – pristatymai. LMS Trakų skyriaus pirmininkė A. Alejunaitė ir JKL Trakų skyriaus pirmininkas Augustas Banuškevičius pristatė tikslus, projektus bei galimybes, kaip jauni žmonės gali dalyvauti organizacijų veiklose. Konferenciją užbaigė bendros dalyvių dirbtuvės, kurių metu ieškota atsakymo, kaip galima sustiprinti bendradarbiavimą tarp skirtingų organizacijų bei institucijų jaunimo politikos srityje.

Auksė Podrezaitė
Trakų rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė

Nuotraukoje: Lentvario kultūros centre vykusi pirmoji Trakų rajono jaunimo organizacijų konferencija subūrė daugiau kaip 60 dalyvių.

Sigitos Nemeikaitės nuotr.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image