*alt_site_homepage_image*

Prisijunk prie WOKE16 kampanijos balsų – tapk ambasadoriumi!

Naujienos

WOKE16 ambasadoriai – tai (ne)atsitiktinius praeivius gatvėje ir socialiniuose tinkluose informuojantys pokyčių jaunimo atstovai.

Kartas nuo karto Lietuvoje galime pamatyti kylančias idėjas dėl balso teisės suteikimo 16-mečiams. Lietuvos jaunimo organizacijų taryba mano, kad demokratijos yra stipresnės, kai į jas įtraukiame jaunimą – su unikaliomis perspektyvomis, nuomonėmis, patirtimis. Tai vertinga ir neatsiejama mūsų visuomenės dalis, tad užuot statę kliūtis, turime atsiverti galimybei suteikti jaunam žmogui teisę prisidėti prie jam svarbių sprendimų priėmimo. Dalyje Europos šalių ir regionų balsavimas sulaukus 16 metų jau tapo realybe. Įrodyta, kad 16 ir 17 metų jaunuolių įtraukimas į rinkimus davė teigiamų rezultatų, o kai kuriais atvejais rinkėjų aktyvumas buvo didesnis nei 18–21 metų jaunuolių.

Būdamas ambasadoriumi įgarsinsi jauno žmogaus poziciją, prisidėsi prie kampanijos viešinimo ir kitais būdais skleisi žinią apie tai, kas turi būti išgirsta. Taigi, jeigu tiki, kad jaunimo balsas politinių sprendimų atžvilgiu turėtų skambėti garsiau, pildyk anketą ir prisidėk prie reikšmingų pokyčių:  www.woke16.lt/ambasadoriai

WOKE16 ambasadorių registracija vyksta iki liepos 19 d.

Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos informacija

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image