*alt_site_homepage_image*

Tarptautinės jaunimo dienos proga jaunuoliai žiūrėjo kiną ant vandens

Naujienos

Rugpjūčio 11 d., Tarptautinės jaunimo dienos išvakarėse, pasitelkę laivelius, vandens dviračius ar irklentes jaunuoliai pasitiko Jaunimo dieną ir žiūrėjo filmą „Mažasis princas“ ne kur kitur, o plaukiodami Galvės ežere.

Jau antrus metus iš eilės Trakų rajono jaunimo turizmo ir laisvalaikio centro, Lentvario jaunimo centro, Trakų ir Aukštadvario atvirųjų erdvių iniciatyva organizuojamas renginys „Kinas ant vandens“ sulaukė itin didelio susidomėjimo: jaunimas į nemokamą kino seansą atvyko iš įvairių Trakų rajono kampelių.

Šiais metais buvo rodomas kultinis animacinis filmas „Mažasis princas“, pastatytas pagal garsiąją Prancūzijos rašytojo Antuano de Sent Egziuperi 1943 m. išleistą pasaką. Filmas buvo pasirinktas neatsitiktinai. A. de Sent Egziuperi teigė: „vienintelė vertybė žemėje žmogaus ryšys su žmogumi“, todėl jaunuolius ypač skatiname neprarasti ryšio su artimaisiais, dažniau laiką leisti su draugais, o ne telefonu rankoje. Tikimės, kad šią užkoduotą žinutę išsinešė renginyje dalyvavę jaunuoliai.

Renginys finansuotas Trakų rajono savivaldybės jaunimo projekto „Kinas ant vandens“ lėšomis.

 

Auksė Podrezaitė,

Trakų rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė

 

Nuotraukoje: renginio akimirka. Lentvario jaunimo centro nuotr.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image