*alt_site_homepage_image*

Tarptautinių mokymų apie tarpkultūrinį dialogą dalyviai lankėsi savivaldybėje

Naujienos

Vasario 18–25 dienomis šalia Trakų vyksta tarptautiniai mokymai, skirti jaunimui ir jaunimo darbuotojams apie tarpkultūrinį dialogą (angl. „Intercultural dialogue in 2024“). 

Mokymuose dalyvauja jaunimo atstovai ir darbuotojai iš Norvegijos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Ukrainos ir Lietuvos, jų tikslas – aptarti besikeičiančią pasaulio ir jaunų žmonių situaciją bei tai, kaip institucijos bei darbo su jaunimu organizacijos gali geriau padėti jaunimui.

Vasario 20 dieną tarptautinių mokymų apie tarpkultūrinį dialogą dalyviai apsilankė ir Trakų rajono savivaldybėje. Dalyviai, lydimi mokymų organizatorių Mariaus Ulozo ir Nerijaus Miginio, diskutavo su Trakų rajono savivaldybės atstovais apie Trakų rajono išskirtinumą ir daugiakultūriškumą, savivaldybėje plėtojamas darbo su jaunimu formas, jaunimui skirtas programas bei priemones.

Tarptautiniuose mokymuose daugiausia dėmesio skiriama kompetencijų, reikalingų, siekiant palengvinti kultūrų dialogą su jaunimu ir tarp jo, ugdymui ir remti pabėgėlių integracijos pastangas, pasitelkiant darbo su jaunimu priemones.

Auksė Podrezaitė
Trakų rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image