*alt_site_homepage_image*

Tiltų kaimo bendruomenės projektas „Sportas visiems“ subūrė ne tik kaimo žmones

Tiltų bendruomenė dviem etapais sukvietė į projekto „Sportas visiems“ sporto entuziastus. Projekto veiklose dalyvavo ne tik Tiltų kaimo žmonės, bet ir svečiai iš kitų rajono vietovių bei šalies miestų.            

Tiltų bendruomenės projekto „Sportas visiems“ pagrindinis rėmėjas – Trakų rajono savivaldybės administracija. Prie projekto įgyvendinimo savo lėšomis prisidėjo ir Tiltų kaimo bendruomenė. Projekto partneriai – Trakų neįgaliųjų užimtumo centras, Rūdiškių seniūnija, Trakų kultūros ir meno centras.

Projekto tikslas – formuoti bendruomenės –  vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų fizinio aktyvumo įpročius ir per fizinio aktyvumo užsiėmimus skatinti bendruomenės sąmoningumą apie sveiką gyvenseną.

Projektas buvo įgyvendinamas dviem etapais. Liepos 11 d. Tiltų bendruomenės namuose vyko pirmoji projekto veikla. Vyko užsiėmimas ,,10 pagrindinių mitybos ir judesio principų mūsų sveikatai“. Užsiėmimą vedė UAB Funkcinio judėjimo centro lektorius Laurynas Gumbis.

Antrasis renginys, sporto varžybos „Sportas visiems“, buvo organizuotos tradicinės šventės ,„Kvepia medumi mūsų stalas“ metu rugsėjo 9 d. Čia dalyviai varžėsi šaškių turnyre, žiedų mėtymo, konstravimo rungtyse. Šias rungtis vedė Trakų neįgaliųjų užimtumo centro sporto trenerė Neringa Kerinienė.

Tradicinį šeimų diskgolfo turnyrą, asmeninį suaugusiųjų  pasagų mėtymo konkursą, vaikų bėgimo, ištvermės rungtis vedė Trakų kūno kultūros ir sporto centro (TRKKSC) trenerė, sporto mokytoja, Rūdiškių seniūnijos sporto organizatorė Laima Sinkevičienė.

Pagal galimybes ir norą kiekvienas varžybų dalyvis galėjo pasirinkti sau tinkamą veiklą. Nenorintys sportuoti linksmai ir energingai žaidė spalvotame batute. 

Įvairiose projekto veiklose dalyvavo 126 įvairaus amžiaus asmenys iš Tiltų, Rūdiškių, Lentvario, Utenos, Vilniaus, Kauno, Ąžuolijų. Šeimų diskgolfo turnyro nugalėtojais tapo Uždavinių šeima iš Tiltų, antrą vietą laimėjo Banuškevičių šeima iš Ąžuolijų, treti – Pilkauskų šeima. Rungčių nugalėtojai ir dalyviai buvo apdovanoti medaliais, prizais, įvairiomis dovanomis, gėlėmis. 

Projekto veiklose per fizinį aktyvumą ieškota kitokių laisvalaikio praleidimo formų, didinti bendruomenės narių bendrą fizinį aktyvumą, stiprinti sveikatą, fizinę formą, gerinti nuotaiką.

Vaiva Neteckienė

Trakų kultūros ir meno centro Tiltų padalinio renginių organizatorė,

Tiltų kaimo bendruomenės narė

Nuotr. iš asmeninio archyvo

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image