*alt_site_homepage_image*

Trakų ligoninės Vaikų ligų skyrius pasiruošęs padėti ne tik Trakų rajono mažiesiems gyventojams

VšĮ Trakų ligoninėje veikia Vaikų ligų skyrius, kuriame visą parą teikiama būtinoji pediatrinė pagalba, hospitalizuojami planine bei ekstra tvarka vaikai nuo 1 mėn. iki 18 metų. Vaikų ligų gydytojai VšĮ Trakų ligoninės priėmimo - skubiosios pagalbos skyriuje konsultuoja ne tik Trakų rajono mažuosius gyventojus, o turint šeimos gydytojo ar kito gydytojo specialisto siuntimą į Vaikų ligų skyrių pacientai gali būti hospitalizuojami ir iš kitų savivaldybių.

Skyrius siūlo visą spektrą kokybiškų paslaugų. Pagal poreikį, esant indikacijoms, teikiamos stebėjimo paslaugos, kai vaikas stebimas 24 valandas ir gydytojai sprendžia, ar toliau palikti gydytis stacionare ar išleisti į namus gydytis ambulatoriškai. Skyriuje taip pat teikiamos ir dienos stacionaro paslaugos, kurių metu mažieji pacientai kasdien ar pagal gydytojo nurodymus lankosi ligoninėje, įvertinama jų būklė, ligos eiga, atliekami būtini tyrimai ir konsultacijos, procedūros, skiriami reikalingi medikamentai. 

Vaikų ligų skyriuje dažniausiai gydomi pacientai sergantys apatinių ir viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis, esant žarnyno bei šlapimo takų infekcijoms bei kt. Pagal indikacijas, ligoninėje atliekami būtini laboratoriniai ir instrumentiniai tyrimai, skiriamas gydymas, o esant neaiškiai diagnozei, kai reikalingas detalesnis ištyrimas, pacientai nukreipiami į kitas gydymo įstaigas pagal ligų profilį.

„Atnaujintose, jaukiose ir moderniose patalpose mažiesiems pacientams bei juos slaugantiems asmenims sudarytos komfortiškos sąlygos. Skyriuje yra 12 lovų bei izoliacinė palata sergantiems infekcinėmis ligomis. Pacientų patogumui ir siekiant sumažinti kontaktus tarp skirtingomis ligomis sergančių vaikų, palatos daugiausia dvivietės. Ištikus bėdai Vaikų ligų skyriuje mažųjų lauks profesionalūs specialistai, visa reikiama pagalba ir jauki aplinka“, - sako meras Andrius Šatevičius.

Savivaldybės informacija

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image