Iš viso rezultatų:

Naujienos

SVARBI INFORMACIJA

           

Informuojame, kad Civilinės metrikacijos skyrius prioriteto tvarka gyventojus aptarnauja nuotoliniu būdu: metrikacijos paslaugų informacine sistema MEPIS, elektroniniu paštu, telefonu.

Kilus klausimų darbo metu galite kreiptis tel. (8 528) 58322, mob tel. (8 609) 98233.

Prašymus bei kitus dokumentus Civilinės metrikacios skyriui galite pateikti:

Civilinės metrikacijos skyriaus informacija

 

DĖL CIVILINĖS BŪKLĖS AKTŲ REGISTRAVIMO ORGANIZAVIMO

      Civilinės metrikacijos skyrius organizuoja civilinės būklės aktų registravimą ir kitų paslaugų teikimą, įvertinant aplinkybes, leidžiančias palaipsniui grįžti prie kiek įmanoma įprasto paslaugų teikimo. Tai taikytina ir santuokų registravimui (santuokų ceremonijų organizavimui) – atsižvelgiant į aktualias Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimo nuostatas, asmenų, ketinančių tuoktis, prašymus, įvertinus konkrečią įstaigos situaciją ir kitas reikšmingas aplinkybes (patalpas, darbuotojų (ne)priklausymą rizikos grupėms, galimybes užtikrinti dalyvaujančių asmenų saugumą ir pan.), leidžiame ceremonijoje dalyvauti didesniam asmenų skaičiui nei 5, vykdome ceremonijas sutuoktinių pasirinktose vietose. Ceremonijos svečius, norinčius pasveikinti jaunavedžius, kviečiame tai padaryti atviroje erdvėje - skyriaus prieigose.

      Atkreipiame dėmesį, kad visiems, vyresniems nei 6-erių metų įstaigos lankytojams būtina dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, lankymasis skyriaus patalpose be apsaugos priemonių draudžiamas, neaptarnaujami lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.). Taip pat raginame laikytis Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijų dėl rankų higienos ir kt. ir sekti aktualią informaciją, skelbiamą sam.lrv.lt puslapyje. 

 Civilinės metrikacijos skyriaus informacija

 

Kita aktuali informacija:

 • Civilinės būklės aktų statistika

 • Asmenų, ketinančių sudaryti santuoką Trakų r. savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriuje, sąrašai

Atgal
Projekto vertė
Projekto laikotarpis