*alt_site_homepage_image*

Aplinkosaugos konferencijoje atsigręžta į ekologiją ir tvarumą

Naujienos

Trakų kultūros ir meno centre vyko Trakų rajono savivaldybės kartu su aplinkosaugine iniciatyva „Kita forma“ organizuota konferencija „Ateitis gimsta šiandien“, kurioje dalyvauti ir aplinkosauginių žinių pasisemti buvo kviečiami rajono pedagogai.

Konferencijos metu sričių specialistai, dalindamiesi įžvalgomis bei faktais, padėjo  artimiau susipažinti su tvarios aplinkos principais, jų taikymu buityje ir ugdymo procese, akcentuojant vartotojiškumo mažinimo, maisto švaistymo, atsakingo tekstilės bei elektronikos prietaisų naudojimo, atliekų susidarymo prevencijos,  rūšiavimo bei antrinio panaudojimo temas. Mokytojai sužinojo būdus, kaip paprastai ir įtraukiai ekologiją bei atsakingą vartojimą integruoti į pamokas, kadangi visi pranešimai buvo grindžiami praktiniais pavyzdžiais.

Pranešimus skaitė projekto „Klimatosūkis“ vadovė Inga Labutytė- Atkočaitienė, mainų platformos „Giver tag“ įkūrėja Karolina Barišauskienė,  Lietuvos demokratiškumo ugdymo kolegijos filialo-dienos centro „Navininkai“ projekto koordinatorė Neda Monstytė, „Žaliojo taško“ partnerė Liepa Bradauskė bei renginio moderuotoja, ekologė, aplinkosauginės iniciatyvos „Kita forma“įkūrėja Vaida Griškevičienė.

Konferencijos antrojoje dalyje pedagogai buvo kviečiami praktiniam užsiėmimui ir turėjo galimybę dalyvauti  eko dirbtuvėse „Kita forma“ bei savomis rankomis pajusti antrinio panaudojimo galimybes ugdymo procese, gaminant žvakides ir žvakes iš antrinių žaliavų.

Siekiant didesnio pasiekiamumo konferencija vyko hibridiniu būdu, tad prisijungti galėjo ir atvykti galimybės neturėję pedagogai.

Visi konferencijoje dalyvavę pedagogai gavo metodinę medžiagą bei pažymėjimus.

Parengta pagal VšĮ „Žaliasis taškas“ informaciją

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image