*alt_site_homepage_image*

Aptartos esamos ir numatytos naujos medicinos paslaugos

Naujienos

Rugsėjo 12 dieną Trakų rajono sveikatos centro kūrimo darbo grupė – sveikatos priežiūros įstaigų vadovai bei kiti specialistai – surengtame posėdyje toliau nagrinėjo kuriamo Trakų rajono sveikatos centro įgyvendinimo būdus, etapus, galimus struktūrinius įstaigų pokyčius bei veiklos sprendimus.  

Ypač daug dėmesio, diskusijų buvo skirta medicinos paslaugų užtikrinimui. Pagal naująjį sveikatos centro modelį mūsų rajono savivaldybėje jų bus teikiama žymiai daugiau, nei lig šiol, todėl būtina tam iš anksto pasirengti ir atlikti būtinuosius „namų darbus“.

Kalbėta apie realias galimybes ateityje teikti cukrinio diabeto slaugos, pavėžėjimo bei ambulatorines vaikų raidos sutrikimų ankstyvosios reabilitacijos paslaugas, įkurti psichiatrijos dienos centrą, užtikrinti pagalbą besilaukiančioms šeimoms,  paliatyviosios pagalbos paslaugas.

Darbo grupės nariai pastebėjo, kad įgyvendinti pokyčiams ir atliepti gyventojų lūkesčiams išties būtinos ne tik investicijos, kurias ir žada įgyvendinama sveikatos sistemos reforma, bet ir kryptinga žmogiškųjų išteklių paieška. Svarbu, kad rajono gyventojai reikiamas paslaugas savo gyvenamoje teritorijoje.

„Medicinos pagalba turi būti kuo arčiau žmogaus. Turime ne tik užtikrinti esamas,  bet ir naujas medicinos paslaugas. Todėl išanalizuoti dabartinę padėtį, įsisavinti įvairios patirties pamokas yra būtina, norint priimti optimaliausius, tikslingiausius sprendimus, kad būtų užtikrintas kuo geresnis medicinos paslaugų teikimas“, – pabrėžė darbo grupės vadovas J. Kietavičius.

Posėdyje taip pat buvo aptartas medicinos srities modernizavimo planas, sutarta dėl bendradarbiavimo platformos organizavimo. Nuo šiol kartą per 3 mėnesius – gyvai ar nuotoliniu būdu – rajono medicinos įstaigų vadovai aptars darbo organizavimo, paslaugų teikimo efektyvumo, kitus klausimus.

Trakų rajono savivaldybės informacija

Nuotraukoje: Trakų rajono sveikatos centro kūrimo darbo grupės nariai aktyviai diskutavo apie naujų medicinos paslaugų teikimo organizavimą.

Sigitos Nemeikaitės nuotr.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image