*alt_site_homepage_image*

Artėjant gražiausioms metų šventėms, Lentvario kultūros centras kviečia jas pasitikti drauge!

Naujienos

Nepamiršdami kalėdinių bendruomenės tradicijų ir kurdami naujas, visus žiūrovus ir dalyvius lapkričio-gruodžio mėnesiais kviesime į kasmetinius kalėdinio laikotarpio renginius, popietes ir iniciatyvas, vyksiančius Lentvaryje!

Lentvario kultūros centras kviečia dalintis gerumu, sukurti šventę tiems, kam ji sunkiau pasiekiama ir dalyvauti jau trečius metus iš eilės organizuojamoje kalėdinėje iniciatyvoje „Gerumo dienos“. Kviečiame nešti ir kurti gerumą, paremiant Lentvario parapijos „Carito“ vaikų dienos centro „Akimirka“ ugdytinius. Nuo lapkričio 13 d. iki gruodžio 13 d.  laukiame visų, kas turi galimybę pasidalinti priemonėmis kūrybai, dailei, rankdarbiams ir tų, kas norės palepinti jaunuolius šventiniais saldėsiais. Jūsų gerumą talpinsime Lentvario kultūros centre (Klevų al. 20, Lentvaris), o prieš šventes visas dovanas perduosime vaikų dienos centrui „Akimirka“.

Artėjantį adventą, keturių savaičių laikotarpį prieš šv. Kalėdas, pasitiksime jau 17-ąjį kartą iš eilės vyksiančioje kalėdinėje muzikinėje popietėje „Gerumo spindulėliai“. Popietės metu savo pasirodymus surengs Lentvario švietimo ir ugdymo įstaigų atlikėjai, šokėjai ir meno kolektyvai, kviestiniai svečiai iš Trakų ir Vilniaus bei susibūręs vietinis jaunimas. Scenoje it gražiausios žvaigždės sužibs visi – ir maži, ir dideli. Renginys vyks lapkričio 26 d. 13 val. Lentvario kultūros centre (Klevų al. 20, Lentvaris). 

Vis stipriau jaučiama kalėdine nuotaika kviesime dalintis Lentvario kalėdinės eglės įžiebimo šventėje. Imbierinių meduolių, karštos arbatos, spindinčių lempučių apsuptyje susirinkusiųjų lauks kalėdinis spektaklis šeimoms ir Kalėdų Senelio sveikinimai, o, sužibus miesto žaliaskarei, vakaro kulminacija taps žinomos Lietuvos muzikos padangės žvaigždės koncertas! Renginio metu švęsime artėjantį Lentvario kultūros centro 10-ties metų veiklos jubiliejų! Lentvario žaliaskarės įžiebimo šventė vyks gruodžio 8 d. 18 val. šalia Lentvario kultūros centro (Klevų al. 20, Lentvaris).

Po didelių ir minias suburiančių švenčių Lentvario kultūros centro kalėdinių renginių laikotarpį kviesime užbaigti rimtyje – adventinėje popietėje „Leliuma“. Tradicinės popietės metu Lentvario folkloro ansambliai supažindins su senolių papročiais ir tradicijomis, burtais ir žaidimais. Adventinė popietė vyks gruodžio 13 d. 18:30 val. Lentvario kultūros centre (Klevų al. 20, Lentvaris).

Susitikime kultūroje ir švęskime artėjantį gerumo, šilumos ir bendrystės laiką drauge Lentvaryje!  Detalių renginių programų ieškokite jau netrukus Lentvario kultūros centro internetinėje svetainėje https://lentvariokultura.lt/ bei Facebook puslapyje https://www.facebook.com/lentvariokultura.

Lentvario kultūros centro informacija

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image