*alt_site_homepage_image*

Aukštadvario gimnazijoje – atvirų durų dienos „Atvyk ir išbandyk profesiją“

Naujienos

Balandžio12–13 dienomis Aukštadvario gimnazijoje, teikiančioje bendrąjį ir profesinį ugdymą, vyko atvirų durų dienos ,,Atvyk ir išbandyk profesiją“.

Atvykusieji pristatymo metu susipažino su mokykloje teikiamomis profesinio mokymo programomis, profesinio mokymo galimybėmis bei privalumais (galima gauti stipendiją, stažuotis ES ir kitose užsienio šalyse, atlikti praktiką pas darbdavius, įgyti vairavimo  pažymėjimą ir kt.).

Svečiai kūrybiškai įsijungė į  įvairias praktines veiklas ir edukacijas, kurias vedė profesijos mokytojai: dalyvavo kulinarinėje edukacijoje ,,Kūryba lėkštėje“, išmėgino savo jėgą  ir vikrumą kalvystės ir suvirinimo užsiėmimuose, susipažino su šaltkalvystės pasauliu, dalyvavo KET iššūkyje. Visi norintys su instruktoriumi vairavo traktorių ,,Valtra“.

Atvirų durų dienos suteikė Aukštadvario gimnazijos profesijos mokytojams, karjeros specialistei ir vadovams puikią progą pabendrauti su mokiniais, mokytojais ir tėveliais, pristatyti turimą modernią įrangą, įrenginius, šiuolaikiškas kompiuterines klases, atsakyti į rūpimus klausimus apie profesinį mokymą ir įsidarbinimo galimybes, o mokiniams ,,pasimatuoti“  virėjo, šaltkalvio, apskaitininko, žemės ūkio verslo darbuotojo profesijas. Profesinis mokymas – galimybė įgyti paklausiausių įgūdžių.

Violeta Nairanauskienė

Aukštadvario gimnazijos profesijos mokytoja metodininkė

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image