*alt_site_homepage_image*

Aukštadvario mokykloje-darželyje „Gandriukas“ vyko saugaus eismo pamokėlė

Rudenėjančiais takais į mokyklą atkeliavo rugsėjis, atnešdamas jaudulį, mokinių klegesį bei skelbdamas naujų mokslo metų pradžią. Rugsėjis – saugaus eismo mėnuo, primenantis, jog reikia rūpintis savo ir kitų saugumu. Taigi rugsėjo 12-osios rytą Aukštadvario mokyklos-darželio „Gandriukas“ pirmos klasės mokinius ir priešmokyklinės grupės vaikus aplankė policijos bičiulis Amsis ir Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus bendruomenės pareigūnės Vlada Černienė bei Jolanta Kaliukevičienė.

Susitikimo metu pareigūnės ugdytiniams priminė, kaip reikia žvalgytis ir saugiai pereiti pėsčiųjų perėją, kaip segėti atšvaitus bei kitas šviesą atspindinčias priemones tamsiuoju paros metu einant gatve. Priminė, jog gatvėje ir kelyje svarbiausia neskubėti, ragino juos būti drausmingus, atidžius ir atsargius ne tik gatvėje, bet ir kieme.

Nuoširdžiai dėkojame pareigūnėms už bendradarbiavimą, nes tokios pamokėlės vaikams labai reikalingos, atkreipiamas dėmesys į kelių eismo taisyklių svarbą, ugdomas jaunųjų eismo dalyvių savisaugos jausmas, sąmoningumas ir atsakingumas.

 

Jolanta Vaičiūnienė,

Trakų r. Aukštadvario mokyklos-darželio „Gandriukas“ vyr. socialinė pedagogė

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image