*alt_site_homepage_image*

Aukštadvario mokyklos-darželio „Gandriukas“ ugdytiniai – Prezidentūroje

Naujienos

Jau ketverius metus Aukštadvario mokykla-darželis „Gandriukas“ entuziastingai dalyvauja respublikiniame projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės“, skirtame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinio aktyvumo skatinimui.

Šiemet pirmą kartą mums nusišypsojo didelė sėkmė, nes buvome pakviesti dalyvauti olimpiniame piknike Prezidentūroje. Gegužės 31 d. turėjome unikalią galimybę apsilankyti šioje institucijoje, susitikti bei pabendrauti su prezidentu Gitanu Nausėda ir projekto globėja, pirmąja šalies ponia Diana  Nausėdiene. Tad su keliais šimtais vaikų iš 16-os Lietuvos ikimokyklinių įstaigų galėjome mankštintis, sportuoti, žaisti ir aktyviai pasitikti vasarą.

Kartu su vaikais įvairias veiklas išmėgino olimpiečiai Laura  Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Mindaugas Griškonis ir Lietuvos mažųjų žaidynių dalyvių simbolis Ąžuolas.
Prezidentūros kieme buvo daug klegesio, judesio ir geros nuotaikos. Visi dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais. Po aktyvių veiklų mažųjų sportininkų laukė piknikas su užkandžiais.

https://www.lrt.lt/naujienos/sportas/10/2286973/prezidenturos-parke-surmuliavo-simtai-vaiku-vyko-olimpinis-piknikas

Aukštadvario mokyklos-darželio „Gandriukas“ informacija

Nuotraukoje: Mažieji aukštadvariečiai Prezidentūroje su Lietuvos mažųjų žaidynių simboliu Ąžuolu (centre) ir olimpiniu vicečempionu irluotoju Mindaugu Griškoniu (dešinėje).  

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image