*alt_site_homepage_image*

„Futbolo ABC“ čempionate užėmė trečią vietą

Naujienos

Trakų rajono neformaliojo vaikų švietimo programos „Aukime su futbolu“ vaikinukai iš Aukštadvario, Onuškio ir didžioji dauguma – iš Rūdiškių – vėl tęsė kovas Elektrėnų savivaldybės futbolo akademijos (ESFA) organizuotame futbolo čempionate.

I etape birželį iškovoję dvi pergales, II etape – vieną, bet labai svarbią, patekome tarp keturių geriausių komandų ir pirmą kartą kovojome dėl čempiono vardo.

Finalinėse kovose pirmose varžybose susitikome su Vilniaus „Žalgirio“ bendraamžiais ir po gražių Arno ir Domanto įvarčių nugalėjom 2-0.

Antrose varžybose susitikome su Širvintų FA. Du smūgiai ir du įvarčiai iš toli į mūsų vartus buvo labai netikėti mūsų vartininkui. Daug atidavėme jėgų puolime, bet rezultatas nepasikeitė – pralaimėjimas 0-2.

Trečiose varžybose kovojome su Kaišiadorių FA dėl antrų vietų, tačiau daug jėgų netekę pirmose dvejose, neprilygom kaišiadoriečiams.

Finaliniame etape surinkę tris taškus (iš devynių galimų), pirmą kartą iškovojome trečią vietą.

Už nugaros palikdami Vilniaus „Žalgirį“, Vilniaus A. Narbekovo,  Elektrėnų, Vievio futbolo akademijas. (I vieta – Širvintos, II vieta – Kaišiadorys, III vieta – Rūdiškės).

Džiaugiamės tuo, kiek nuėjome. Stipru, džiugu.

Ačiū čempionato organizatoriams Elektrėnų futbolo  akademijai, Romui Ščiukai ir Vytautui Apanavičiui.

Nuoširdžiai ačiū „Futbolo ABC“ žaidėjams, tėveliams.

Aurimas Šarapajevas

„Futbolo ABC“ komandos vadovas 

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image