*alt_site_homepage_image*

Iš „Kids cup“ turnyro – su nugalėtojų taure

Naujienos

Š. m. spalio 22 d. Vilniuje vyko vaikų futbolo turnyras „Kids cup U-9“, kuriame dalyvavo 10 komandų. Trakų rajono kūno kultūros ir sporto centro komanda puikiai žaidė ir užėmė pirmąją vietą B grupėje.

Trenerio-sporto mokytojo Dariaus Kareivos auklėtiniai demonstravo puikius futbolo įgūdžius. Komanda buvo pasirengusi ir fiziškai, ir taktiškai, žaidė nuosekliai ir draugiškai, demonstruodami strateginius įgūdžius bei susižaidimą. Dėl šių savybių jie sugebėjo dominuoti žaidimo metu ir pasiekti puikių rezultatų. Finale dėl 1–2 vietų jų laukė A grupės nugalėtojas FC „Hegelmann“, kuris taip pat demostravo gerą žaidimą. Finalas buvo įtemtas, netrūko gražių momentų ir atkaklios kovos dėl kiekvieno aikštės centimetro. Finalą rezultatu 4:1 laimėjo Trakų rajono kūno kultūros ir sporto centro komanda.

Turnyro pabaigoje komanda buvo apdovanota čempionų taure ir individualiais prizais. Visi komandos nariai buvo be galo laimingi ir parsivežė nepakartojamų įspūdžių iš šio turnyro. Vaikų futbolo turnyras „Kids cup U-9“ Vilniuje buvo dar viena galimybė jauniesiems futbolininkams parodyti savo įgūdžius, pademonstruoti juos varžovams.

 

Trakų rajono kūno kultūros ir sporto centro informacija
category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image