*alt_site_homepage_image*

Įteikti prizai vienai sportiškiausių Lietuvoje Trakų pradinei mokyklai 

Naujienos

Trakų pradinė mokykla – viena sportiškiausiaų visoje Lietuvoje. Mokyklos ugdytiniai tai įrodė puikiais sporto pasiekimais 19-osiose Lietuvos mokyklų žaidynėse, kuriose pradinių mokyklų ir mokyklų-darželių grupėje užėmė garbingą trečiąją vietą.

Šia gražia proga Savivaldybės meras Andrius Šatevičius ir Švietimo ir sporto skyriaus specialistas Tomas Naktinis pasveikino Trakų pradinės mokyklos vadovus ir pedagogus įteikdami Lietuvos mokyklų žaidynių organizatorių įsteigtus prizus.

Žaidynėse, kurios vyko nuo 2023  m. lapkričio 5 d. ir finišavo šių metų gegužės 30-ąją, jose dalyvavo apie 200 tūkst. mokinių iš 59 Lietuvos savivaldybių. Į žaidynių programą buvo įtrauktos 19 sporto šakų, taip kiekvienas mokinys buvo skatinamas atrasti sau pačią tinkamiausią, įdomiausią ir labiausiai džiaugsmą teikiančią sporto šaką.

Per sportą sudaromos sąlygos mokiniams ugdyti save, susirasti naujų draugų, išmokti siekti užsibrėžtų tikslų ir kartu su bendraamžiais pasinerti į sporto teikiamus džiaugsmus.

Trakų rajono savivaldybės informacija

Nuotraukoje: Nuotraukoje: (iš kairės) Savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus specialistas T. Naktinis, Trakų pradinės mokyklos mokytojos A. Civilkienė, Ž. Kacelavičienė, mokyklos direktorė D. Šidlauskienė, Savivaldybės meras A. Šatevičius, mokyklos direktoriaus pavaduotoja S. Stasiūnaitė-Luskevičienė.

Evelinos Kislych-Šochienės nuotr.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image