*alt_site_homepage_image*

Kviečiame balsuoti už Trakų rajono savivaldybės bendruomenės iniciatyvų projektų idėjų pasiūlymus

Naujienos

Informuojame, kad skelbtame kvietime teikti pasiūlymus pagal Trakų rajono savivaldybės bendruomenės iniciatyvų, skirtų gyvenamajai aplinkai gerinti, projektų idėjų atrankos ir finansavimo tvarkos aprašą, patvirtintą Trakų rajono savivaldybės mero 2024 m. vasario 23 d. potvarkiu Nr. P2E-113, buvo gauta 8 projektų idėjų pasiūlymai.

Pasibaigus dviem vertinimo etapams, Trakų rajono savivaldybės bendruomenės iniciatyvų, skirtų gyvenamajai aplinkai gerinti, projektų idėjų atrankos ir finansavimo komisijos posėdžio 2024 m. gegužės 22 d. protokolu Nr. AP8-236 buvo patvirtinti 4 projektų idėjų pasiūlymai.

Kviečiame visus Trakų rajono savivaldybės teritorijoje gyvenamąją vietą deklaravusius gyventojus, balsavimo dieną ne jaunesnius nei 18 metų, 2024 m. gegužės 27–birželio 9 dienomis balsuoti už teikiamus projektų idėjų pasiūlymus, paspaudus šią nuorodą: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSez7OmbRCG_E8X02odne4Zu0uH6HUQZXErkaIXM_f4lSDOJcQ/viewform?usp=sf_link

Teikiami projektų idėjų pasiūlymai viešai atrankai:

Nr.

Pavadinimas

Planuojama veikla

Planuojama vieta

Planuojamas biudžetas

Vizualizacija

1.

AUKŠTADVARIO MIESTELIO CENTRINIO PARKELIO ATNAUJINIMAS

Projektas inicijuotas siekiant atnaujinti Aukštadvario miestelio centrinį parkelį suteikiant jaukumo ir patrauklumo bendram miestelio vaizdui.

Projektu planuojama pakeisti nebešviečiančias centrinio parkelio lempučių girliandas, kurios būtų pakabintos ant medžių, bei pastatyti porą sūpynių apšviestoje teritorijoje, taip suteikiant parkeliui jaukumo.

Technikumo g. 1, Aukštadvaris

10 000,00 Eur

2.

INTERAKTYVUS SODAS

Projektas inicijuotas siekiant pagerinti viešųjų erdvių naudojimo efektyvumą, skatinti bendruomeniškumą, mažinti vandalizmą, praturtinti laisvalaikio veiklų spektrą, atsižvelgiant į šiuolaikines technologijas, taip pat stiprinti bendruomenės įvaizdį kaip inovacijų ir technologinių sprendimų kūrėją.

Projektu planuojama įrengti interaktyvų ekraną, stalviršį, suoliukus, pasodinti vaismedžius.

Šalia Bijūnų daugiafunkcio centro, Bijūnų k.

30 000,00 Eur

3.

ATVIRA GRENDAVĖS VEIKLŲ OAZĖ

Projektas inicijuotas siekiant tenkinti Grendavės seniūnijos gyventojų socialinius ir viešuosius poreikius, gerinti vietovės gyvenimo kokybę bei patrauklumą pritaikant viešąją erdvę Grendavės seniūnijos gyventojų poreikiams.

Projektu planuojama įrengti metalinę stoginę.

Ežero g. 1, Grendavės k.

14 999,16 Eur

4.

ŠEIMOS SODAS

Projektas inicijuotas siekiant įrengti kiekvienam prieinamą viešą erdvę, kurioje gyventojai galėtų leisti turiningą savaitgalį, susiburti renginiams, edukacijoms, užsiėmimams.

Projektu planuojama įrengti erdvę (pavėsinę, sūpynes, apsodinti gyvatvore, pasodinti šeimos vaismedžių sodą).

Vieša erdvė, Būdos k.

7 138,65 Eur

Pažymime, kad vienas gyventojas turi teisę balsuoti ne daugiau kaip už 1 projektą, o balsavus kelis kartus galioja paskutinis balsavimas. Balsuojantis asmuo turi nurodyti gimimo datą, vardą, pavardę, deklaruotą gyvenamąją vietą ir telefono numerį, o nepateikus bent vieno iš duomenų arba nurodžius netiksliai – balsas atmetamas.
Duomenys, nurodyti balsavimo metu, bus naudojami tik balsuojančiam asmeniui identifikuoti ir patikrinti, kiek kartų asmuo balsavo, tačiau jie nebus skelbiami viešai.

Papildomą informaciją teikia Trakų rajono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausioji specialistė Karolina Mečkovska (tel. 8 528 58 323, el. paštas karolina.meckovska@trakai.lt, 305 kab.).

 

Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus informacija

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image