*alt_site_homepage_image*

Kviečiame į ilgiausias Užgavėnes Trakuose

Naujienos

Vasario 10 dieną (šeštadienį) Trakai kviečia į žiemos išvarymo šventę. Mieste tradiciškai rengiamos šventės metu žygiuos šventinė eisena, vyks įvairūs pasirodymai, mugė, pavasaris bus kviečiamas, deginant morę. Šiemet Užgavėnės bus ilgiausios – žiemos palydėtuves pradėsime švęsti Rotušės aikštėje, prie Šv. Jono Nepomuko koplytstulpio, ir pratęsime Užutrakyje, Europos salėje.  

Kviečiame įstaigas, organizacijas prisijungti, dalyvaujant šventinėje eisenoje ir įrengiant savo kiemelį – pastatant palapinę. Kiemeliuose atidarykime „įstaigas“ šmaikščiais pavadinimais ir įkurdinkime bendruomenę, kolektyvą. Dėl planuojamo įrengti kiemelio (palapinės) prašome kreiptis į Trakų krašto kultūros ir amatų asociaciją tel. 8 698 27 197 arba el. paštu trakukrastas@gmail.com.

Taip pat šventės metu šurmuliuos Užgavėnių mugė. Visus norinčius dalyvauti mugėje kviečiame registruotis internetu: https://registracija.trakukrastas.lt/registracija-i-muges/.

Apie dalyvavimą šventinėje eisenoje prašome pranešti Trakų kultūros ir meno centrui, Viktorijai Šamatovičienei tel. 8 635 63 588 arba el. paštu viktorija.samatoviciene@gmail.com.

Organizatoriai: Trakų rajono savivaldybė, Trakų kultūros ir meno centras, Trakų krašto kultūros ir amatų asociacija.

Trakų rajono savivaldybės informacija

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image