*alt_site_homepage_image*

Lentvario ambulatorija kviečia registruotis ambulatorinėms slaugytojo konsultacijoms

Naujienos

Nuo 2024 m. sausio 1 d. įsigaliojo Sveikatos apsaugos ministro įsakymas „Dėl ambulatorinių slaugytojo konsultacijų teikimo reikalavimų aprašo patvirtinimo“. Atsižvelgiant į tai, nuo 2024 m. vasario 1 d. VšĮ Lentvario ambulatorijoje pradedama registracija ambulatorinėms slaugytojo konsultacijoms.

Užsiregistravus tokioms konsultacijoms, jos gali būti teikiamos tiek tiesioginiu, tiek nuotoliniu būdu. Dėl teikimo būdo sprendimą priima slaugytojas arba šeimos gydytojas.

Pagrindinės slaugytojo konsultacijų sritys:

  • diagnostinių laboratorinių tyrimų, atliekamų vykdant prevencines programas, paskyrimas;
  • medicinos pagalbos priemonių skyrimas ir (ar) išrašymas;
  • lėtinių ligų savikontrolės priemonių taikymo aptarimas;
  • slaugos procedūrų ar priemonių taikymo aptarimas su lėtinėmis ligomis sergančiu pacientu ar jo atstovu;
  • vaikų ir suaugusiųjų profilaktinių patikrinimų atlikimas;
  • imunoprofilaktika;
  • naujagimių priežiūra;
  • gydytojo paskirtų procedūrų atlikimas.

Lentvario ambulatorijoje bendrosios praktikos slaugytojos dirba kartu su šeimos gydytojais. Visos slaugytojos yra profesionalios savo srities specialistės, todėl kviečiame, esant  išvardintoms situacijoms, registruotis ir pasinaudoti galimybe gauti slaugytojų konsultacijas. Kilus neaiškumams, visada yra galimybė konsultuotis su šeimos gydytoju.

Maloniai kviečiame gyventojus pasirinkti Lentvario ambulatoriją savo asmens sveikatos priežiūros įstaiga ir prisiregistruoti prie šiuo metu dirbančių šeimos gydytojų: Irinos Vilkinos, Birutės Platač, Tatjanos Makaršinos, Ernestos Antropik, Vytauto Žilinsko. Pacientų patogumui turime ir skubiosios pagalbos kabinetą, kuriame pagalbą galite gauti tą pačią dieną. Atkreipiame dėmesį, kad Lentvario ambulatorijos prioritetas – užtikrinti kokybiškų paslaugų teikimą gyventojams ir kiekvienam padėti rūpintis savo sveikata.

Aušra Koršunova

VšĮ Lentvario ambulatorijos direktorė

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image