*alt_site_homepage_image*

Lentvario ambulatorijoje – gydytojų korpuso pokyčiai

Naujienos

Lentvario ambulatorijos kolektyve – pokyčiai. Ambulatorija atsisveikino su ilgamete gydytoja ir netrukus sulauks ją pakeisiančio gydytojo.

Rugsėjo 15 d. Lentvario ambulatorijos kolektyvas atsisveikino su ilgamete vaikų ligų gydytoja Augute Mizeikiene. Gydytoja įstaigoje dirbo nuo 1982 m. Per ilgus darbo metus A. Mizeikienė pasižymėjo pareigingumu, atsakingu požiūriu į pacientų sveikatą ir gydymą.

Lentvario ambulatorijos kolektyvas kartu su Trakų rajono savivaldybės meru Andriumi Šatevičiumi, vicemeru Jonu Kietavičiumi padėkojo gydytojai už jos darbą, ilgametę ištikimybę profesijai ir reikšmingą indėlį į Lentvario miesto žmonių sveikatos priežiūrą.

Nuo rugsėjo 18 d. Lentvario ambulatorijoje pradeda darbą šeimos gydytojas Vytautas Žilinskas. Gydytojas V. Žilinskas įgijo daug patirties dirbdamas Jungtinėje Karalystėje, o dabar šią patirtį ir turimas žinias taikys Lentvario ambulatorijos pacientams. Gyventojai, kurie buvo registruoti pas vaikų ligų gydytoją A. Mizeikienę, bus automatiškai perregistruoti pas šį naują šeimos gydytoją.

Kviečiame ir kitus visų amžiaus grupių pacientus prisirašyti prie šeimos gydytojo V. Žilinsko ir patikėti jam savo sveikatos priežiūrą.

 

Lentvario ambulatorijos informacija

Nuotraukoje (iš kairės): Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius, gydytoja Augutė Mizeikienė, Lentvario ambulatorijos direktorė Aušra Koršunova, vicemeras Jonas Kietavičius. 2023 m. rugsėjo 15 d.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image