*alt_site_homepage_image*

Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazijoje dalintasi gerąja patirtimi

Naujienos

Lapkričio 24 dieną, bendradarbiaujant Trakų rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriui ir Trakų rajono Henriko Senkevičiaus gimnazijai, buvo organizuota ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo tautinių mažumų mokyklų konferencija „Inovatyvus ugdymas priešmokykliniame amžiuje ir kūrybiškas informacinių ir ryšių technologijų naudojimas, ugdant vaikų kompetencijas“.

Konferencijoje dalyvavo  Lentvario Henriko Senkevičiaus, Lentvario „Versmės“, Paluknio Longino Komolovskio, Trakų gimnazijų,  Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinės mokyklos pedagogai. 

Dalyvius pasveikino Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Alina Jakonis, įvardijusi pagrindinį susitikimo tikslą – pasidalinti darbo patirtimi. Konferencijos metu kiekvienos įstaigos mokytoja pristatė IT technologijas, programas, kurias taiko ugdymo procese. Buvo aptartos ir pristatytos įvairios veiklos, metodai, jų efektyvumas ir svarba mokinių kompetencijų ugdymui, taikant IT technologijas. Mokytojos skaitė pranešimus, dalinosi vaikų ugdymo patirtimi, pristatė ir mokymosi priemones. Svarbiausia mokytojų užduotis – sudominti ir motyvuoti vaikus mokytis, veikti ir kurti, tad ši praktinė konferencija tapo galimybe pasidalinti žiniomis su savo kolegomis ir įvertinti savo veiklą tarp tos pačios srities specialistų.

Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazijos informacija

Nuotraukoje: Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazijoje vykusioje konferencijoje pasidalinta gerąja patirtimi, taikant IT technologijas.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image