*alt_site_homepage_image*

Lentvaryje planuojama pastatyti baseiną

Naujienos

Trakų rajono savivaldybė turės baseiną. Tai ne tik noras, bet realybės kontūrus įgyjantis poreikis ir tikros galimybės. Didžiausias rajono miestas dar sustiprins infrastruktūros plėtrą ir bus dar patrauklesnis gyventi.   

Šiuolaikiškas baseinas, atliepiantis gyventojų lūkesčius, planuojamas įrengti Lentvaryje, Klevų alėjoje, jau suformuotame per 40 arų sklype. Artimiausias žingsnis svajonę priartinti prie realybės – parengti investicijų projektą.

Apie tai buvo kalbėta rajono savivaldybės mero Andriaus Šatevičiaus surengtame susitikime, kuriame dalyvavo administracijos direktorė Dovilė Daudaitė, kiti mero komandos nariai, Vilniaus Lazdynų baseino vadovas Vytautas Janušaitis, Savivaldybės investicijų ir strateginio planavimo skyriaus vedėja Svetlana Žilionienė.   

„Pradedame darbus, kad Lentvario baseino idėja būtų įgyvendinta. Trakų rajone neturime įvairaus amžiaus grupių asmenų reikmėms pritaikyto miesto baseino, todėl norime užtikrinti galimybes ne tik vaikų plaukimo pamokoms ar treniruotėms, kurios vyktų mūsų rajone, bet ir sudaryti sąlygas profesionalams. Be to, baseinas prisidėtų prie aktyvaus laisvalaikio suaugusiems ar visai šeimai praleidimo bei taptų dar vienu, nauju traukos centru. Planuojame įrengti ne tik baseiną, bet ir SPA centrą, pirčių kompleksą, galbūt ir sporto klubą“, – būsimais planais dalijosi rajono savivaldybės meras.

Tam, kad būtų pradėti numatyti darbai, labai praverčia ir jau sukaupta patirtis, kuria pasidalijo susitikime dalyvavęs Lazdynų baseino vadovas. Tad šiemet parengus investicijų planą, bus judama į priekį gan greitai – per ateinančius metus planuojama parengti techninį baseino projektą.

Lentvaris pasirinktas baseino statybai neatsitiktinai. Pastaraisiais metais į miesto infrastruktūrą daug investuojama, gyvenimo kokybė pastebimai gerėja. Baseinui parinkta vieta yra apgalvota strategiškai. Šalia yra Lentvario kultūros centras, biblioteka, patogi automobilių stovėjimo aikštelė, netoliese – Motiejaus Šimelionio Lentvario gimnazija, kitapus gatvės – patrauklus  Šeimos parkas, o greta – jaukiai sutvarkyta Bevardžio ežero aplinka. 

Be to, tikimasi, kad Lentvario baseinas bus patrauklus  ne tik rajono savivaldybės moksleiviams, jaunimui, šeimoms, bet ir Vilniaus gyventojams. Vilniaus riba yra visiškai priartėjusi prie Lentvario, greta iškilo ir tebestatomos didelės įmonės, auga gyvenamųjų namų kvartalai.

Trakų rajono savivaldybės informacija

Nuotraukoje: Meras Andrius Šatevičius(centre) surengė susitikimą, kuriame buvo apsvarstytos galimybės Lentvaryje pastatyti baseiną.

Evelinos Kislych-Šochienės nuotr.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image