*alt_site_homepage_image*

Medeiniečiai  – tarptautiniame projekte Lenkijoje

Naujienos

   

Birželio 2–8 dienomis  Paluknio „Medeinos“ gimnazijos  IIG klasės mokiniai Rugilė Siniavskaitė, Greta Kazakevičiūtė, Sandra Proškina, Erika Pozniakova, Arnas Grigas, Deimantas Gželko, Mažvydas Makūnas  kartu su  klasės auklėtoja Liudmila Maksimec dalyvavo Lenkijoe, Barcice ekologiniame aplinkosaugos projekte (sutartis Nr.2020-1-PL01-KA150-YOU-096697). Šį  projektą  vykdo VšĮ Trakų švietimo centras ir Lenkijos  Naujojo Sončo organizacija OHP (vadovas Leszek Olech). Projektu siekiama supažindinti jaunimą su gresiančiomis aplinkos taršos pasekmėmis bei skatinti  gyventi tvariau.

Šioje mainų programoje taip pat dalyvavo Lenkijos, Armėnijos, Gruzijos jaunimo komandos (32 dalyviai). Visi dalyviai atvyko atlikę namų darbus. Mokiniai turėjo parengti savo šalies, vietovės, mokyklos pristatymus. Medeiniečiai parengė ir pristatė medžiagą apie aplinkosaugos problemas Lietuvoje bei pateikė savo įžvalgas ir pasiūlymus apie taršos mažinimą pasaulyje.

Projekto dalyviams bendrauti, pažinti vieniems kitus padėjo aktyvios integruotos veiklos, žaidimai, sporto ir vandens pramogos bei  tautiniai vakarai. Taip pat mokiniai dalyvavo pažintinėse veiklose. Apsilankė šalia Naujojo Sončo esančiame gamtos draustinyje, pasižvalgė po bebrų stebėjimo bokštelius, įkopė į apžvalgos bokštą, esantį kalnuose. Įspūdį paliko ekskursija po  Krokuvos senamiestį.

Savaitė, kupina įspūdžių, projektinių ir pažintinių veiklų, prabėgo labai greitai. Mokiniai įgijo naujų žinių, patobulino kalbos įgūdžius bei susipažino su naujais draugais iš kitų šalių.

Liudmila Maksimec

Paluknio „,Medeinos‘‘ gimnazijos mokytoja

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image