*alt_site_homepage_image*

Orientavimosi varžybų sezonas atidarytas !

Naujienos

Gegužės 3 dieną Trakų rajono jaunimo turizmo ir laisvalaikio centro ugdytiniai, Lentvario jaunimo centro, Trakų ir Aukštadvario atvirų jaunimo erdvių jaunuoliai pirmą kartą šiais metais išbandė savo jėgas orientavimosi varžybose. Varžybos vyko Kalvų miške, Aukštadvario regioniniame parke.

Orientavimo varžybos visada išlieka populiarios ne tik tarp jaunųjų turistų, bet ir tarp jaunimo centro ir erdvių jaunuolių, o dalyvių skaičius niekada nenuvilia organizatorių. Sezono atidarymo varžybose dalyvavo 58 dalyviai iš Trakų rajono. Dalyvių amžiaus grupės buvo suskirstytos nuo 12 iki 18 metų. Įvairaus amžiaus jaunuolius domina orientavimasis nepažįstamoje vietovėje, ypač įdomios varžybos tampa, kai bendraamžiai lipa ant kulnų, tad ilsėtis šiose varžybose nėra kada. Visi dalyviai pasirodė šauniai, bet apdovanojami tik geriausi iš geriausių.

Greičiausi ir vikriausi 12 metų amžiaus grupėje buvo G. Gulbinas, mergaitės: G. Markevičiūtė, A. Markevičiūtė, D. Dailydėnaitė. 14 metų amžiaus grupės geriausieji: D. Mozolevskis, M. Januškevič, M. Budrevičius ir mergaitės: A. Malijauskaitė, E. Šilinskaitė, G. Kanaševičiūtė. 16 metų amžiaus grupėje: N. Gribauskas, A. Šilobritas, K. Balabanskas ir mergaitės: N. Svitovaitė, I. Norvilaitė, M. Barysaitė. 18 metų grupės laimėtojai: A. Arlauskas, A. Beliukevičius, M. Tamaševičius.

Sveikiname laimėtojus! Na, o visi kiti galės siekti geresnių rezultatų artimiausiose orientavimosi ir turizmo technikos varžybose Varnikų miške.

 Trakų rajono jaunimo turizmo ir laisvalaikio centro informacija

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image