*alt_site_homepage_image*

Padėkime surasti saugius ir šiltus namus

Naujienos

„Prasmę gyvenimas įgauna tik per meilę. Kuo daugiau sugebame mylėti ir atiduoti, tuo prasmingesnis tampa mūsų gyvenimas".

(H. Hesė). 

Matydami prasmę savo darbuose bei viešindami Globos centrą ir jo veiklą Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centro Globos centro darbuotojai rugsėjo 10 dieną pakvietė Trakų krašto žmones į renginį „Aš esu vaikas…“

 Renginio metu buvo aukojamos Šv.mišios  (lenkų ir lietuvių kalbomis) Lentvario Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčioje , kur buvo meldžiamasi už globėjų šeimas bei juose augančius vaikus. Po šv. Mišių kiemelyje prie  bažnyčios mažųjų laukė linksmos pramogos,  o susidomėję suaugusieji  buvo susipažindinti su Globos centru, jo teikiamomis paslaugomis. Specialistai atsakė į klausimus, suteikė praktinės informacijos apie globą ir įvaikinimą, paneigė tai lydinčius mitus. Šiame renginyje apsilankė ir Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius su šeima, domėjosi Globos centro veikla, gilinosi į jos ypatumus ir aktualumą.  

Visiems susirinkusiems buvo išdalintos skrajutės, kviečiančios įsijungti į globėjų gretas ir taip išgelbėti bent vieno vaiko, netekusio tėvų globos, pasaulį. Ypatingai renginio dalyviai buvo paskatinti pagalvoti apie galimybes tapti budinčiais globotojais, kurie laikinai priima be tėvų globos likusius vaikus, kol jų tėvai stengiasi įveikti jų gyvenime iškilusius sunkumus. Budintys globotojai už vaikų laikiną priežiūrą gauna atlygį bei tampa svarbia vaikų globos pertvarkos grandimi. Šiuo metu Trakų rajone yra du budintys globotojai, kurie suteikia laikiną prieglobstį šeimos netekusiems vaikams.

 Labai tikimės, kad tokio pobūdžio renginiai paskatins  Trakų rajono  žmones imtis aktyvių veiksmų, padėsiančių kiekvienam vaikui, netekusiam tėvų globos, rasti saugius ir šiltus namus bei sukurti artimą ir pasitikėjimu grįstą ryšį su suaugusiais. Gal būtent tas žmogus esate Jūs?

Ką reikia žinoti, norint tapti globėju, sužinosite perskaitę čia. 

Trakų rajono  paramos šeimai ir vaikams centro informacija

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image