*alt_site_homepage_image*

Padėkota dovanojusiems 32-ąją Trakų miesto šventę

Naujienos

Birželio 10 dieną Trakų rajono savivaldybės vadovai padėkojo Trakų miesto šventės „Trakų vasara 24“, vykusios praėjusį savaitgalį, organizatoriams ir dalyviams.

Nuoširdus ir profesionalus savivaldybės kultūros, švietimo, sporto, jaunimo organizatorių, meno kolektyvų vadovų darbas buvo dermai įvertintas surengtame Trakų miesto šventės aptarime.

Šiltus žodžius susirinkusiems į šventės aptarimą tarė Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius, vicemerė Jolanta Abucevičienė, Savivaldybės administracijos direktorė Dovilė Daudaitė. Šiame renginyje taip pat dalyvavo vicemeras Jonas Kietavičius, administracijos direktoriaus pavaduotojas Romuald Zviagin, Savivaldybės administracijos skyrių bei įstaigų vadovai bei darbuotojai, kultūros centrų, meno kolektyvų vadovai.      

Tris dienas miestas gyveno šventine nuotaika, masino gausybe įdomių ir prasmingų renginių – savivaldybės gyventojams ir svečiams skelbė gerąją žinią apie senąją sostinę. Kaip visada, tai masiškiausias ir labiausiai lankomas metų renginys, kuriame sulaukiama ypač gausaus svečių srauto. 

Jau 32-ąjį kartą surengtoje miesto šventėje puikiai pasirodė ne tik mėgėjų kolektyvai, amatininkai, švietimo, meno iniciatyvų įgyvendintojai, bet ir šventės saugumą užtikrinusios tarnybos.

Vis aukščiau pakeliama šio išskirtinio renginio kartelė ne tik nudžiugino, bet ir įpareigojo  įgyvendinti dar įdomesnius, įtraukiančius šios didelės ir labiausiai laukiamos šventės meno  projektus, koncertus, įvairias veiklas, susitikimus.

Trakų rajono savivaldybės informacija

Nuotraukoje: Trakų šventės organizatoriams ir dalyviams padėkojo rajono savivaldybės vadovai (iš kairės) : vicemeras Jonas Kietavičius, administracijos direktorė Dovilė Daudaitė, meras Andrius Šatevičius, vicemerė Jolanta Abucevičienė, administracijos direktorės  pavaduotojas Romuald Zviagin.

Sigitos Nemeikaitės nuotr.  

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image