*alt_site_homepage_image*

Paskelbtas kvietimas individualiems kaupimo įrenginiams įsirengti

Naujienos

VšĮ Lietuvos energetikos agentūra (LEA) informuoja, kad yra paskelbtas kvietimas smulkiajam verslui, ūkininkams ir atsinaujinančių išteklių energetikos bendrijoms (AIEB ir PEB) teikti paraiškas individualiems kaupimo įrenginiams įsirengti.

Paraiškas investicinei paramai gauti gali teikti iki 2023 m. gruodžio 6 d. ne trumpiau nei vienerius metus veiklą vykdančios labai mažos ir mažos įmonės bei tokių įmonių statusą atitinkantys ūkininkai, piliečių energetikos bendrijos, taip pat atsinaujinančių išteklių energijos bendrijos, kurių dalininkais nėra vidutinės įmonės arba savivaldybių valdomos įmonės.

Paraiškas galima teikti užpildant elektronines formas.

Pagal paskelbto kvietimo sąlygas, dotacijos bus teikiamos iki 500 kWh talpos ličio geležies fosfato ar ličio jonų elektros energijos kaupimo įrenginio įsigijimui ir įsirengimui.

Nereikalaujama, kad elektrinė, prie kurios prijungtas kaupimo įrenginys, būtų įrengta, naudojantis valstybės teikiama parama. Finansuojami tik gamintojų projektai.

2023 m. spalio 26 d. organizuojami nuotoliniai mokymai pareiškėjams, kviečiame registruotis ir pateikti rūpimus klausimus dėl kvietimo sąlygų iki 2023 m. spalio 23 d., užpildant registracijos formą

Turint klausimų, galite kreiptis el. paštu kaupikliai@ena.lt arba tel. 8 5 230 3312 (darbo dienomis).

Išsamiau: https://lea.submittable.com/submit, https://www.ena.lt/galiojantys-kv-kaupikliai-2023-10/

 

VšĮ Lietuvos energetikos agentūros informacija

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image