*alt_site_homepage_image*

Pradėti skverų Trakuose, Karaimų g., rekonstrukcijos rangos darbai

Naujienos

Trakų rajono savivaldybė pasirašė rangos darbų sutartis su UAB „Akvesta“ dėl skvero tarp Karaimų g. 8 ir Karaimų g. 10 bei skvero tarp Karaimų g. 1 ir Karaimų g. 1A Trakuose rekonstrukcijos darbų pagal UAB „Arūno Borutos projektavimo įmonė“ 2023 m. parengtus supaprastintus rekonstravimo projektus. Numatoma, kad skverų rekonstravimo rangos darbai bus vykdomi šiemet nuo rugpjūčio iki spalio.

Pagal supaprastintą rekonstravimo projektą, vykdant paprastojo remonto ir rekonstravimo darbus, skvere tarp Karaimų g. 8 ir Karaimų g. 10 (prie Trakų meno mokyklos) planuojama pertvarkyti dalį teritorijoje esančių želdinių, suformuoti gėlyną, rekonstruoti tako dangą ir lauko laiptus, pagerinant ergonomiką bei pritaikant juos neįgaliųjų poreikiams. Taip pat ketinama atnaujinti skvere esančių atraminių sienučių apdailą, įrengti teritorijos apšvietimą.

Skvere tarp Karaimų g. 1 ir Karaimų g. 1A (prie Šv. Jono Nepomuko koplytstulpio) numatoma atnaujinti takus ir veją, įrengti žmonių su negalia poreikius atitinkantį antžeminį (pakeltą) pėsčiųjų taką, taktilinius perspėjimo paviršius, teritorijos ir takų apšvietimą. Bus įrengti nauji lauko laiptai į skverą iš Karaimų g. ir pertvarkyti šioje teritorijoje esantys laiptai.

Džiugu, kad įgyvendinti projektai ir sukurta ar atnaujinta infrastruktūra ne tik dar labiau išryškins Trakų miesto grožį ir išskirtinumą, bet ir suteiks komfortą miesto gyventojams, svečiams, negalią turintiems žmonėms.

 

Trakų rajono savivaldybės administracijos

Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus informacija

 

Nuotraukoje: Skvere tarp Karaimų g. 1 ir 1A pastatų vyksta rangos darbai. Netrukus jame galės patogiai ilsėtis ir negalią turintys asmenys. Evelinos Kislych-Šochienės nuotr.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image