*alt_site_homepage_image*

Prieinamumas atveria galimybes: atverkime prekes ir paslaugas

Naujienos

Artėja dideli pokyčiai. 2025 m. birželio 28 d. įsigalioja Europos Sąjungos direktyva dėl gaminių ir paslaugų prieinamumo reikalavimų, kuri galios visiems teikiantiems prekes ar paslaugas. Pradėkime ruoštis iš anksto – juk prieinamumas atveria galimybes. 

Gruodžio 6 d. 10 val. Nacionalinėje M. Mažvydo bibliotekoje vyks Neįgaliųjų reikalų departamento renginys „Prieinamumas atveria galimybes: atverkime prekes ir paslaugas“, skirtas:

  • susipažinti su Direktyva dėl gaminių ir paslaugų prieinamumo reikalavimų ir gauti atsakymus į rūpimus klausimus;
  • geriau suprasti negalią turinčius žmones norinčius įsigyti jų poreikiams pritaikytas prekes ir gauti pritaikytas paslaugas.

Renginyje laukia:

  • LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovų pristatymas „Prieinamumo direktyva – ką būtina žinoti?“ bei klausimų atsakymų sesija
  • Kokių prekių ir paslaugų nori neįgalieji? Lietuvoje atlikto tyrimo apžvalga bei praktiniai patarimai

Renginys yra NEMOKAMAS. Jo trukmė – 2 val. Renginyje laukiami visi, kurie susiduria su fizinės aplinkos planavimu, įrengimu, priežiūra bei tie, kuriuos domina šios temos.

REGISTRACIJA: atidarykite nuorodą: forms.gle/Ggocn4d32uCBCwd16, užpildykite nurodytus laukelius ir mes Jums atsiųsime priminimo apie renginį laišką, o po renginio – daromąją medžiagą.

Jus taip pat gali sudominti renginys apie fizinės aplinkos prieinamumą: forms.gle/jcB42byxvsAatvkT9.

Neįgaliųjų reikalų departamento informacija 

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image