*alt_site_homepage_image*

Projektas „Skaitmeninis dešimtmetis: nė vienas nėra pamirštas“ kviečia ne tik senjorus !

Naujienos

LR Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) inicijavo edukacinį projektą, skirtą senjorų skaitmeninei atskirčiai mažinti. Projektą „Skaitmeninis dešimtmetis: nė vienas nėra pamirštas“ globoja Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda.

Maloniai kviečiame kovo 20 d., trečiadienį, 13 val. susitikti suaugusiųjų mokymo centro salėje, Birutės g. 42, Trakuose. Čia RRT ekspertai kalbės šiomis temomis:

13.00–13.30 val. El. dokumentų pasirašymas: kaip neišeinant iš namų pateikti prašymą, skundą ar užsiregistruoti pas gydytoją? (RRT tarybos narė Kristina Mikoliūnienė).

13.30–14.00 val. Kibernetiniai sukčiai. (RRT Elektroninių ryšių reguliavimo grupės vadovė Jurga Grudzinskaitė-Gainovskė).

14.00–14.30 val. Telefonų numerių pokyčiai: kodėl reikia jau dabar pasikeisti numerius iš 8 į +370? (RRT tarybos narė Kristina Mikoliūnienė).

Sparčiai besivystančių technologijų laikais kiekvieno žmogaus kasdienybėje atsiranda vis daugiau technologinių įrenginių: kompiuterių, planšečių. Jau sunkiai įsivaizduojame žmogų be išmanaus telefono.

Taip jau atsitiko, kad visa informacija, o taip pat ir prekės bei paslaugos persikelia į skaitmeninę erdvę. Lėktuvų ar spektaklio bilietus įsigyjame keliais klavišų spustelėjimais, o už šilumą, vandenį ar elektrą susimokame, nekeliant kojos iš namų.

Įdomu tai, kad skirtingų kartų atstovai nuolat gilina savo skaitmenines žinias, ugdo turimus ar semiasi naujų įgūdžių. Kol vieni tik mokosi kompiuterinio raštingumo abėcėlės, kitiems pritrūksta patirties, kaip nepasiklysti interneto platybėse ir elgtis saugiai.

Energinga RRT ekspertų komanda nuo praėjusių metų rudens edukuoja Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) studentus – senjorus jiems aktualiais klausimais, į šiuos susitikimus kviesdami ir kitas įvairaus amžiaus žmonių grupes.

Jau tapo įpročiu renginio dieną aplankyti ir moksleivius kartu su Jolitos Vaitkutės meno kūriniu –  projekto simboliu – meškinu, – mokant juos saugaus elgesio internete. Šįkart iš pat ryto (10 val.–12 val.) svečiuosimės Trakų pradinėje mokykloje.

Aplankiusi aštuonis TAU skirtinguose šalies miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Pakruojyje, Kaišiadoryse, Elektrėnuose, Jonavoje ekspertų komanda plečia tikslinę auditoriją ir kviečia vis daugiau ir įvairesnių žmonių grupių, norėdami kuo plačiau pasidalinti aktualiausiomis naujienomis ir sukaupta patirtimi.

Jei ir Jums projektas „Skaitmeninis dešimtmetis: nė vienas nėra pamirštas“ atrodo prasmingas, prisijunkite! 

Atvykite ir sužinokite karščiausias naujienas ir kitus aktualius dalykus iš skaitmeninio pasaulio! Jei kils klausimų, rašykite arba skambinkite.

Daugiau apie projektą: https://www.rrt.lt/ne-vienas-nera-pamirsas/

Ryšių reguliavimo tarnybos informacija

Nuotraukoje: RRT projekto „Skaitmeninis dešimtmetis: nė vienas nėra pamirštas“ simbolis – meškinas – apsilankys ir Trakuose.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image