*alt_site_homepage_image*

Pyragų diena Trakų viešojoje bibliotekoje

Naujienos

Lapkričio 6 d. Trakų viešojoje bibliotekoje vyko Pyragų diena. Šią dieną visi norintys galėjo užsukti į biblioteką pasivaišinti gardžiais pyragais ir skania kava ar arbata bei paaukoti lėšų kilniems tikslams. Prie gražios iniciatyvos taip pat aktyviai prisidėjo Trakų viešosios bibliotekos ir jos padalinių darbuotojos. 

Šiemet nutarta surinktus pinigus skirti ilgametės Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos lietuvių kalbos mokytojos, atidavusios pedagoginiam darbui daugiau kaip 40 metų, Marijos Draugelienės (g. 1931) šeštosios knygos leidybai.

Šiame leidinyje mokytoja Marija žada pasidalyti savo biografiniais prisiminimais, papasakoti apie ilgą mokytojavimo praktiką. Taip pat pedagogė ketina paminėti įvairias jubiliejines sukaktis. Šioje knygelėje galėsime rasti ir įvairioms progoms pačios mokytojos sukurtų bei įgyvendintų scenarijų, kuriuos ji labai nuoširdžiai, kruopščiai ir kūrybingai kūrė, režisavo ir įgyvendino drauge su savo moksleiviais. Mokytojos darbai ir šiandien gyvi jos mokinių atmintyje bei išlikę kaip gražiausi mokyklinių metų prisiminimai.

Tikimės, kad netrukus pavyks ne tik išleisti šeštąją mokytojos Marijos knygą, bet ir ją pristatyti bibliotekoje. O pasitelkiant modernias technologijas šiame pristatyme išvysime ir pačią knygos autorę.

Taip pat lapkričio 6-ąją, minint Pyragų dieną, bibliotekoje svečiavosi „Sidabrinės linijos“ savanorės, kurios papasakojo apie nemokamą emocinę ir informacinę pagalbą telefonu vyresnio amžiaus žmonėms.

Lapkričio 18 d. 14:00 val. norėtume visus nuoširdžiai pakviesti dalyvauti ypatingame renginyje „Draugystės popietė senjorams“. Tai bus pirmasis „Sidabrinės linijos“ Trakų rajono savanorių organizuojamas renginys senjorams. Savanoriai pristatys „Sidabrinę liniją“, pasidalins savo savanorystės patirtimi. Taip pat dalyvių lauks nuotaikingas laikas su svečiais aktoriais Asta Baukute ir Giedriumi Arbačiausku.

Trakų viešosios bibliotekos informacija

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image