*alt_site_homepage_image*

Rajono savivaldybėje – nauja paroda 

Naujienos

Trakų rajono savivaldybėje ir Trakų viešojoje bibliotekoje lankytojų laukia unikali fotografijų paroda, skirta dramaturgui, vertėjui, akademikui, vienam populiariausių XX a. pabaigos–XXI a. pradžios lietuvių poetų – Justinui Marcinkevičiui.

Daug jų – žmonių ir įvykių – fotografijose sustabdyti pavyko Onai Valkauskienei, profesionaliai fotografei, kuri kelis dešimtmečius fiksavo J. Marcinkevičiaus gyvenimo akimirkas, susijusias su jo gimtine – Prienais. Nuotraukose susitikimai su poetu, jo dalyvavimas renginiuose, šventėse. Ji dėkinga likimui, kuris dažnai jos ir poeto kelius „supindavo“, o pomėgis fotografuoti šiandien džiugina didele  fotografijų kolekcija, kurios dalis sugulė į parodą „PAPRASTAS NEPAPRASTAS Justinas Marcinkevičius“.

Už galimybę eksponuoti fotografijų parodą „PAPRASTAS NEPAPRASTAS Justinas Marcinkevičius“ dėkojame Prienų Justino Marcinkevičiaus viešajai bibliotekai.

Šios parodos  dalis eksponuojama Trakų rajono savivaldybėje veiks nuo balandžio 5 d. iki balandžio 19 d.

Trakų viešojoje bibliotekoje paroda veiks nuo balandžio 5 d. iki gegužės 4 d.

Kultūros ir turizmo skyriaus informacija

Nuotraukoje: Fotografijų paroda „PAPRASTAS NEPAPRASTAS Justinas Marcinkevičius“ rajono savivaldybėje veiks nuo balandžio 5 d. iki 19 d.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image