*alt_site_homepage_image*

Savivaldybėje pristatyta kraštietės Virginijos Aliukonės tapybos darbų paroda

Naujienos

Šiandien, gruodžio 4 d., Trakų rajono savivaldybėje atidaryta kraštietės Virginijos Aliukonės tapybos darbų paroda „Dievai ir Ženklai“. Joje eksponuojami darbai tarsi pratęsia ankstesnes parodas „Amžinos pasakos“ ir „Amžinos pasakos II“.

Parodoje eksponuojama dvidešimt kūrinių, o per pastaruosius metus dailininkė jų sukūrė per šešiasdešimt. Kaip sakė pati autorė, tapydama ji kuria pasakas ir kviečia jas perskaityti savaip. Ankstesniuose jos darbuose dominuoja švelnios spalvos, o šįkart tarsi galima išvysti perėjimą prie ryškesnių, intensyvesnių potėpių. Kūriniai – mums artimi ir jaukūs, nes įkvėpti baltiškosios kultūros.

Už galimybę susipažinti su šiais darbais dailininkei padėkojo Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius, vicemerai Jolanta Abucevičienė ir Jonas Kietavičius, administracijos direktorė Dovilė Daudaitė. Jie džiaugėsi, kad meno kūriniai ne tik papuošia Savivaldybės koridorius, bet ir yra visiems tikrų tikriausia atgaiva. Meras, linkėdamas šiuos kūrinius kiekvienam perskaityti skirtingai, priminė, kad tokios parodos teikia naudą ne tik Savivaldybei, bet ir visiems žmonėms.

Dailininkės Virginijos Aliukonės tapybos darbai eksponuojami Trakų rajono savivaldybės administracijos pastato II aukšte. Maloniai kviečiame!

Trakų rajono savivaldybės informacija

Nuotraukoje: parodos atidarymo akimirka. Agatos Beliak nuotr.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image